Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen gyakran olvassátok...

Ti milyen gyakran olvassátok újra a Harry Potter könyveket?

Figyelt kérdés
Persze csak annak szól a kérdés, aki szereti :)
2013. ápr. 10. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Karácsony környékén, advent alatt. Nekem teljesen összefonódtak a karácsonyi hangulattal.:)
2013. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
előző, érdekes, mert nekem is :) én is mindig akkortájt veszem elő őket újra.
2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
ugye? roxmorts rulez:)
2013. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én eleinte egy évben többször is elolvastam az első részeket. Aztán mivel egyre jobban megragadtak a részletek, egyre több időt hagytam ki 2 HP - olvasás között. Utoljára januárban - februárban olvastam el az egész sorozatot egyben, kb 3 év kihagyás után. És hihetetlenül imádom még mindig... :) Mindig felfedezek benne valami újdonságot, és sok dolgot csak most tudok átérezni igazán...


20/L

2013. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Kb évente, de most elkezdtem románul is.
2013. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is évente, imádom még mindig pedig már 26 éves vagyok :)
2013. ápr. 11. 10:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de újraolvasni azért nem szoktam. Még amikor megjelentek, elolvastam mindet 2-3x (a 3.-at talán többször is), meg volt, amelyiket azért olvastam el többször, mert először angolul olvastam, aztán amikor megjelent magyarul, akkor úgy is. De már egy jó pár éve nem szoktam újraolvasni őket, inkább új, (számomra még) ismeretlen irodalmi kincsek után kutatok. Bár a már felfedezett kincsekben gyönyörködni is öröm, attól gazdagodik az ember, ha mindig új és új kincseknek ered a felkutatására.


26/N

2013. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Negyedévente. Azt hiszem, nálam a létfenntartáshoz nélkülözhetetlen a Harry Potter, már vagy 10 éve megfertőzött. Lassan megint el kellene kezdenem:)
2013. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én épp az 5. részét olvasom. Amúgy minden évben legalább 1× megpróbálom elolvasni. Az elsőt legalább 30× olvastam már, ha nem többször. A hetediket még csak 3×.

Általában Harry Potter, Gyűrűk Ura és még valami extra... egy kis Lovecraft, vagy egy kis Poe váltogatják egymást. A Narnia krónikáit is olvasgattam. Böszörményi Gergő és az "×××××"-ról meg leálltam, mert a legutolsó már pusztán rejtett politikai mocskolódás volt.

2013. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Böszörményi Gergő és az "×××××"-ról meg leálltam, mert a legutolsó már pusztán rejtett politikai mocskolódás volt."

Ez így igaz, de én attól még jól szórakoztam rajta. :) Ha az ember el tud vonatkoztatni a "rejtett üzenetektől", jópofa könyvek, kedvelem őket.

2013. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!