Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek? Másképpen bánt...

Szerintetek? Másképpen bánt volna vele?

Figyelt kérdés
Szóval, ha Perselus Piton megtudta volna, hogy Harry-vel nem bánnak jól otthon, és inkább egy koloncnak kezelik őt, semmint családtagnak. Vajon akkor is tovább piszkálta volna őt? És ugyanilyen érzéseket táplált volna iránta? Nos? Pár fanfiction előszeretettel foglalkozik ezzel a témával, és igen, engem is érdekelne vajon megváltozott volna e Piton hozzáállása Harry-vel szemben, ha ő is megtudja róla az igazságot. Hiszen Harry fordítva megtudta róla, nem fair, hogy Piton nem tudhatta meg.

2013. ápr. 8. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehet. Erre a választ úgy istenigazából csak az írónő tudja, hiszen ő már úgy ismeri minden szereplőjét, mint a tenyerét. De ha nekem kellene döntenem, akkor szerintem picivel jobban bánt volna vele. De ez így jó, ahogy van, mert kellett Harrynek az a meglepetés a hetesben, hogy Piton tényleg jó ember.
2013. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, jobb így :) Meg lehet amúgy se érdekelte volna, hiszen , amikor az okklumencia órákon belenézett Harry elméjébe, akkor is láthatta , hogy a rokonai különösen nem szívlelik. Bár mondjuk azok csak villanásnyi képek voltak.
2013. ápr. 8. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is piszkálta volna de csak órán.
2013. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!