Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék egy regényt írni...

Szeretnék egy regényt írni neten, de nem tudom hogy kezdjek neki és milyen téma legyen! Nincsen valami jó kis ötletetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek regényeket,könyveket írni neten.Ez mind szép és jó,de egyszerűen annyi idő mire kitalálom miről szóljon,hogy na..És ha meg valamit elkezdek,a végén nem tetszik akkor abbahagyom,és csak időpocsékolás.Ötleteket valaki?

2013. ápr. 4. 18:09
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Olyanról írj, ami érdekel, egy olyan regényt, amit ha meglátnál a boltok polcain, akkor szeretnél elolvasni. Ennyi az egész.
2013. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg, hogy neked kell kitalálni, mit írsz. Ne másoktól várj ötletet. Most ha azt mondom, hogy írj egy regényt "Béla és a rózsaszín vibrátor" címmel, akkor megírod?
2013. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, adhatunk neked témát, de ha esetleg - tegyük fel, hogy - kiadják, akkor korántsem mondhatod majd azt róla, na igen, ez az én könyvem. No meg amúgy is: hogy hangzana, ha egyszer csak benyögnéd, hogy Gyakorikérdésen szedted a regényed ötletét?

Plusz még az is történhet, hogy esetleg valamelyik válaszoló ad egy tök klassz ötletet, de - ahogyan te is említetted - megunod.

S ha már annyira szükséged van valamire: írj egy jó kis fantasyt, mert azt szeretem. :) Szóljon egy fiúról, és legyenek benne törpök és tündérek.

2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazatok van.:) köszi!
2013. ápr. 5. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg írjuk is meg helyetted? Általában úgy szokott lenni, hogy jön egy ötlet (a te saját fejedből pattan ki) és a köré írsz egy történetet. Szóval az ötleted magadnak kell megtalálnod, mert ha nekem lenne egy jó ötletem, én írnék belőle regényt. Témákat esetleg mondhatok (bár elég klisések): baleset, kómából ébredés, szerelmi háromszög, üldözés-menekülés, áruló barátok, stb.
2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!