Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyveket keresek, amik...

Olyan könyveket keresek, amik nem misztikusak, varázslatosak, hanem mindennapi életről szólnak. Nem teljesen szerelem a téma, de azért lehet benne. Alig találok ilyet. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint például az SZJG, Paige Toon-tól a Daisy nyomában, Szívritmuszavar, Hűvös völgyi suli. Van valakinek valami tippe? 15/L
2013. márc. 25. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudnám ajánlani a Mielőtt elmegyek-et.

Igaz, azt mondtad, nem misztikusat keresel, de ebben annyi "varázslat" van csak, hogy a főszereplő lány újra és újra éli át ugyanazt a napot. Közben olyan emberekkel beszél, akiket eddig került, sok mindent megért, van benne szerelem is, bulik, suli meg minden :) Szerintem ez belefér a "nem misztikus kategóriába", de ha ilyet nem szeretnél, akkor tekintsd úgy, hogy nem is írtam semmit :)

2013. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előzővel totálisan egyet értek. Egyik kedvenc könyvem =)


És itt van még egy jó hosszú lista az ilyen könyvekről: [link]


Jó szemezgetést =)

2013. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát szerintem Meg Cabot-okat abból szinte csak hétköznapi èletről szól!:)
2013. márc. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régi pöttyös és csíkos könyvek! Thury Zsuzsa - A tűzpiros üveggömb, Szabó Magda - Abigél, Születésnap.
2013. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Stephanie Perkins-Anna és a francia csók.Ez elég romantikus de iszonyatosan jó könyv.:D

Kate Mccaffrey-Behálózva Ez a könyv egy lányról szól akit kiközösítenek a sulijában.

Gregory Hughes-A holdat az égről... Egy testvérpárról szól, szerintem nagyon szórakoztató de ugyanakkor megható is.

Gayle Forman-Ha maradnék Egy lányról szól aki balesetet szenved és a szülei meghalnak.

Nicola Morgan-Látlak...

2013. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jay Asher - Tizenhárom okom volt...
2013. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sarah Dessen könyvei..
2013. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neveletlen Hercegnő Naplója (Meg Cabot)

Bár ebben kicsit sok a szerelem! :)

2013. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!