Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok kritikát a most...

Írnátok kritikát a most induló első blogomról?

Figyelt kérdés

A történet milyen? Az írásom milyen? Kinézet? Min változtassak?


Első blogom:)


Előre is nagyon köszönöm!

A Blog címét priviben küldeném, mert azt hiszik reklámozni akarom.

NEM!



2013. márc. 8. 11:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem küldöm :))
2013. márc. 8. 15:46
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd?
2013. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Sziszi Anna ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik várom a kövit!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Igyekszem írni :)

Egy kicsit még unalmas, de nem akarom elkapkodni.

2013. márc. 8. 19:09
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem is!!! :))
2013. márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 S@jtfül ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is nagyon szívesen véleményezném, nekem is küldheted...:)

2013. márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Najó... kivételt teszek, mert már kezd érdekelni, meg szeretek kritikát írni. Elküldöd nekem is?
2013. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 rajcziz ***** válasza:

Most az eredetiséget nem részletezném, mondjuk nincs is mit beszélni rajta. Egy kérdés. A szereplők menüpontban a képek azokról a mindenféle emberekről tényleg a szereplőket ábrázolják? Mert ha csak úgy rákeresztél a Google-ön és beraktad, javaslom, szedd le. Te sem örülnél neki, ha a te fotódat tennék ki csak úgy más oldalakra.


"-De én nem akarok odaköltözni! Perrie fogd föl! Nem érdekel, hogy ki a pasid, vagy, hogy apa mit csinál. Nem fogok beköltözni öt idióta közé. –üvöltöttem a nővéremnek." - rémes tagolás, a második mondatot simán beolvaszthatod az elsőbe. A pasid után nem kell vessző.

"Kitalálták, hogy apám elköltözik New York-ba egy munka miatt, de mi nem maradhatunk ebben a házban, mert nem tudjuk kifizetni. Perrie-nek úgyis ott van Zayn, ő odaköltözik, én pedig megyek vele. És miért? Mert még nem múltam el 18. Hát kösz." - szerintem a mesélő apjának költözését nem kitalálták. Melyik házban nem maradhatnak? Addig, míg nem mutatod be a házat, nem hivatkozhatsz rá. Ugyan nem derül ki, ki ez a Perrie, de feltételezem, a mesélő nővére. Akkor meg miért vele költözik el? Miért nem megy az apjával? Egyáltalán nem logikus, már a második bekezdésben elbukik a történeted.


"Oda fogsz!" - ez meg milyen mondat? Megmondom: értelmetlen. Ráadásul felkiáltójellel nem lehet közölni, főleg nem nyugodtan.

"Fél éve voltak együtt Zayn-nel, egy éve tagja a Little Mix-nek." - hoppá, igeidőket nem váltogatunk csak úgy össze-vissza.

"Érd el." - megint egy értelmetlen mondat.

"kivágtattam" - vágtatni a lovak szoktak, meg a hódítók, akik rajtuk ülnek.

"Egyenesen a játszótér irányába mentem. Amikor ideges voltam, mindig oda mentem." - mentem, mentem

"Annyi szemét, gonosz dolog van a mai világban." - hú de szép mondat egy tizenhét éves lánytól. Csak épp hihetetlen és hiteltelen.

"Anya meghalt 4 éve." - ez meg milyen szórend? Mert hogy nem magyar, az biztos. Helyesen: Anya négy éve halt meg.

"Onnantól elkezdtem lefelé siklani az élet hullámvasútján… De nagyon is." - ezzel a szép költői képpel teljesen eltántorítottól, de még hozzátetted azt a három szót, amitől már aztán tényleg felvágnám az ereimet.

"de ő akkor élte a maga életét" - most már nem a sajátját éli?

"Zayn mellett nekem is lenne ekkora pofám. Ő a csapat rosszfiúja, aki mindent megtehet…kinyalja a nővérem seggét, senki nem kell neki, csak ő." - húha de hirtelen hangváltás.

"Mintha Perrie féltené a helyét, inkább kirekeszt." - de azért magával viszi, hogy odaköltözzön hozzájuk. Gratulálok! Másodszor is megbuktattad a már amúgy is bukott történetet.

"Nagyon elkalandoztam, mire felnéztem, ott voltam a játszótéren." - Ne már! Komolyan nem tudod jobban megoldani?

"Imádtam, ahogy a zene elöntötte az ereimet, átjárt a ritmus, kikapcsol az agyam." - hova tűnt a múlt idő?!

"a fülemből a készüléket" - hogy fért be egy MP3-lejátszó vagy egy mobil a fülébe?

"Eléggé kivagyok..és már gondoltam arra, hogy felvágom az ereim…de megláttalak téged." - igen, erre már én is gondoltam, ezt az írást olvasva! Te szét szoktál nézni a valóságban? Vagy egy álomvilágban élsz? Mert hogy mi valóságos és hihető, arról, úgy látszik, fogalmad sincs.

"mentem oda hozzá." - hogy mentél oda hozzá? Az előbb ott ült melletted! Mondjuk azt nem tudom, milyen karja van, ha az egyik hintáról át tud nyúlni a másikba...

"-A pasim. Egy görény." - ennyire nem kell tagolni a mondatokat.


Az ezt követő részt inkább nem véleményezem. Egyszerűen nincs lelki erőm hozzá.

2013. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
NEKEM IS JÖHET!!!
2013. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

köszönöm

oké hogy én kértem, de sokkolt

akkor kb. befejezhetem a blogolást?

2013. márc. 9. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!