Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki ír könyvet, mibe írja...

Aki ír könyvet, mibe írja (füzet, számítógép)? És szokott karaktert tervezni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 12:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Számítógép, és mellé van egy jegyzetfüzetem. Karaktert pedig néha tervezek, néha nem. De alapvetően mindig megvan a fejemben, hogy mit akarok.
2013. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megy a "zöld tappancs".
2013. febr. 11. 13:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak gépen írok, nagyon ritkán lapra, ha éppen eszembe jut valami, és nincs gép a közelben.

Karaktert pedig abszolút tervezek, hiszen az a legfontosabb. Látnom kell, ki ő, mi motiválja, hogyan reagál egyes helyzetekben. Csak így lehet hiteles és hű a személyiségéhez.

2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszöm. :)
2013. febr. 11. 13:40
 5/18 anonim ***** válasza:
Külön is irkálok kis részeket füzetben, de főleg gépen írom, sz'al azokat is bepötyögöm, és a gépeset meg időnként kinyomtatom kis betűtípussal meg vékony margóval:)
2013. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%

Számítógépre, mert úgy el is lehet olvasni:D Az ötleteket viszont papírlapokra firkantom le és később legépelem.

A karaktereket menet közben találom ki, nem pepecselek velük.

2013. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2013. febr. 11. 13:46
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én füzetekbe, papírokra írok, aztán mikor nagyjából összeállt, begépelem, és letisztázom.
2013. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én vázlatokat firkálgatok fecnikre, de gépben dolgozom


a karaktert illetően pedig... letöltöm emberek képeit a netről, akik valahogy tükrözik a szereplőm személyiségét... nekem legalábbis... :)


hú, de nehéz ezt elmagyarázni, lényeg, hogy vizuális típus vagyok és ha elakadok, elég egy pillantás :)

2013. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm visszajelzéseiteket. Nagyon sokat segítettek. És az utolsó válaszolónak külön köszönöm, mert nagyon, de nagyon jó ötletet adott.
2013. febr. 11. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!