Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek ciki Harlequin...

Szerintetek ciki Harlequin szerelmes füzeteket olvasni?

Figyelt kérdés

Könyvek terén mindenevő vagyok, a magas irodalom mellett (Victor Hugo, Jókai, Móricz Zsigmond)mellett időnként igényem van habkönnyű romantikus történeteket olvasni. Tudom, hogy szirup, a valósághoz nem sok köze van, de tini korom óta kedvelem a Júlia, Tiffani, Romana, Bianca füzeteket. Voltak, akik megszóltak miatta, hogy ilyet csak plázacicák, vagy buta háziasszonyok olvasnak.

Én ezzel nem értek egyet, a legtöbb történes igen is jó, volt, mikor egy-egy kötetet le sem tudtam tenni. Itt is vannak jó írónők, érdekes jellemrajzok, felejthetetlen történetek.


Elítélitek azokat, akik ilyet olvasnak? Szeretitek a Harlequin regényeket?



#Júlia #Harlequin #Tiffany #Romana #Denise regényújság #szerelmes füzet
2012. jún. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem ítélem el.Ezzel semmi baj nincs.:)
2012. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, amíg nem kezd el valaki "téríteni", vagy kizárólag ilyen irodalmat olvasni. Persze az is az ő baja, de nem szeretem szó nélkül megállni.

Szükség van egy kis "szellemi rágógumira". Van, akinek a tévé, a sorozatok, másnak az ilyen szerlemes füzetek. Ebben nincs semmi probléma.


Én magam nem szeretem az ilyen típusú regényeket, nálam a habkönnyű a kalandponyva.

2012. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5000 kötetes könyvtárunk van,és már nem is vagyok fiatal.

De néha én is olvasom ezeket a füzeteket. De szeretem Chourts Mahler, Friede Birkner regényeit is.

Akkor ciki,ha valaki csak ezeket olvassa. Bár még ezek is jobbak,mint a ma divatos fércművek.

2012. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
2012. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem. amíg nem kezdessz el mindenkit erre ,,téríteni"(ezt nem bírom a legtöbb keresztényben), addig nincs probléma, hajrá! Én is olvasok Jókait, Móriczot meg különféle magas irodalmi könyveket, de nekem is van egy ilyen... tudod, bukásom. :P Hetalia-manga. :)
2012. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Homo Criticus válasza:

Azt akartam írni, hogy nem ciki, amíg senki sem tud róla, de az előző hozzászólók meggyőztek, hogy egyáltalán nem ciki. Mindenkinek járhat egy kis laza olvasmányélmény, és vannak olyan időszakok, amikor ennél keményebbre az embernek nincs is szüksége.


Csak két dologra kell vigyázni: egyrészt nem elhinni, hogy ezeknek a valósághoz bármi közük van, másrészt nem elhinni, hogy ezek a művek egy minimális irodalmi értéknél többet reprezentálnak.

2020. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!