Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a naplóírásról vélemény,...

Mi a naplóírásról vélemény, tapasztalatok? Történt már olyan veletek hogy valaki olyan nézett bele akinek nem kellett volna?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 17:36
 1/9 AccountManagerkovács ***** válasza:
Szerencsémre senki sem tudja elolvasni az írásomat, sokszor még én se bírom kisilabizálni, úgyhogy ez a veszély engem nem fenyeget. Egyébként itt tartom az asztalomon, nincs lezárva vagy titkosírással kódolva, de mégsem olvasnak bele a családtagjaim, mert tiszteletben tartanak.
2013. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
régebben írtam, csak egy idő után kötelességnek éreztem, belefáradtam, stb. annyiban segített hogy volt egy jó év az életemben (12 voltam, most 17), ami határ szar volt, szüleim válása meg a félelmeim miatt, na akkor jó volt kiírni magamból mindent. anyám állandóan olvasta :D(bár ő a telómat is nézegeti) mamám is, és ő még a helyesírási hibákat is aláhúzta benne. most is írogatok, főképp gépen, itt anya se látja.
2013. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mit szóltál amikor anyud nézegette? tudtál róla? :o
2013. febr. 11. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
persze. azzal a szöveggel hogy mint anyám joga van tudni a dolgaimról, és persze 12 évesen nem is voltak nagyszabású titkaim, de azért mégsem esett jól. most is ugyanezt csinálná, ha hagynám :D egyébként jóban vagyunk, csak nem bírja, ha valamit nem tudhat meg. hamar meg fog öregedni :D
2013. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ka okés:d
2013. febr. 11. 19:59
 6/9 anonim válasza:
nekem is van naplom pedig már 20 leszek lassan,mondjuk elhanyagolom nagyon ritkán irok bele nem olvasott bele senki edidg még szerencsére csaka régi naploimba de nem esett jol :(
2013. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jegecske válasza:
Soha nem irtam naplót, de könnyen előfordulhat, hogy valaki belenéz. Szeretném ha a gondolataim /legalább/ az enyémek maradjanak
2013. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 feheragyar válasza:
en mar hat eve vezetek naplot de ediig senki nem nezett bele mert tiszteletben tartjak, de elofordulhat hogy valaki kivancsi es barmiko elofordulhat tartsd biztos helyen es ne mutogasd senkinek meg annak se akiben a legjobban megbizol mert sosem tudhatod hogy miert akarja latni, lehet hogy csak erdekli valami es azert mondja hogy a legjobb baratod mert igy biztos megtud valamit
2013. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tutibiztos rejtekhelyeket keresek neki, és mindig változtatom :) És megkérek mindenkit, hogy ne érjenek hozzá :D Meg nem viszem el pl suliba, mert tuti, hogy valaki megtalálná. Tartsd titokban! :))
2013. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!