Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Gyors segítséget kérnék:...

Gyors segítséget kérnék: Libriben igényelt könyvajánlatom érkezett. Honnan tudom, hogy ez ugyanaz a borító? Csak mert a Libri honlapján megjelenítettet hozza fel. És főleg: egy szót sem ír az állapotáról, és kép sincs. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Állapotáról? A Libriben lehet használt könyvet kapni? Igényelt könyvajánlat? Előrendeltél valamit?


Kérlek magyarázd meg, mert nem értem

2012. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs, ha nem voltam érthető. Igen, van olyan funkció, hogy felkutatják a könyvet antikváriumban számodra, ha előjegyzed. Az előjegyzett könyvről értesítést kapsz az e-mail címedre, ha sikerült fellelniük. Csak az a gond, hogy nincs róla fénykép, így nem tudom, ugyanaz a kiadás-e (ezért írtam, hogy ugyanaz a borító, mert én ugye csak azt a verziót látom, ami a Libri adatbázisában van a könyvről), és hogy milyen állapotban van. Remélem, így már érthető. Valóban elég zavarosan írtam le elsőre.
2012. júl. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!