Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek Arnoldot (az...

Szeretitek Arnoldot (az SzJG-bol)? Ha igen, miert?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc szereplom.
2012. dec. 27. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Én is szeretem. Egyszerűen életszerűbb a tökéletes corteznél, akitől már hányni tudnék.
2012. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem is meg nem is. Jófej meg minden, de a 6, 7-es részben nagyon bunkó renivel
2012. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Én nem. Ha Arnold nem lett volna Cortez és Reni sokkal hamarabb összejöhettek volna ( pl. a 3. rész elején amikor volt hogy milyen nevet adnál a hajódnak és C. Renit írt)

De a 8. részben nagy szerepe lesz :):(

2012. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha még nagyon az első köteteknél tartasz, majd megutálod.

Én mondjuk sosem kedveltem.Annyira felsőbbrendűnek gondolja magát, hogy azt hiszi még Renit is irányíthatja. :|||

2012. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Woow válasza:
32%

Szia!

Hát, én szerettem az első részekben, de a 7.ben 6.ban megutáltam. Féltékeny Cortezre, és nem is ismeri..

2012. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Minden eddigi megjelent kotetet olvastam, es bar nem volt tul korrekt Renivel szemben (az utobbiakban), en tokeletesen megertem Arnoldot. Az o karaktere sokkal valosabb, szerintem o illene igazan Renihez. Nekik kellett volna egymasra talalniuk!! De meg ott van a nyolcas. Nem veszett el a remeny...:)
2012. dec. 27. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem utálom, pedig mind a 7 részt elolvastam.
2012. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem szimpi, mert kihasználta Renit és csak magára gondolt.

Bár kicsit meg tudom érteni, mert végül is szerelmes volt Renibe.

2012. dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ő a kedvenc szereplőm. Lehet, hogy azért, mert elég sok közös van bennünk... A stílusa nagyon bejön.

Én Cortezt nem szeretem annyira, mert ahogy már írták nagyon tucatfiú. Meg ez a nemtörődömség nagyon... nekem nagyon nem tetszik. És az, hogy teljesen mást mutat magáról, mint a mi valójában, az sem túl megnyerő (bár bizonyos szempontból megértem).

2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem utálom, de nem is szeretem. Közömbösnek mondanám, de én Cortezért sem rajongok.
2023. aug. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!