Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szeretitek Cortezt az...

Ti szeretitek Cortezt az SzJG-ből?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem.. annyira antipatikus.. nektek??

2012. dec. 9. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Én sem, tök hülye, egyszer szereti Renit máskor utálja.... (Mondjk Ren sem jobb...)
2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Engem zavar, amikor egy szereplőt, akár fiú, akár lány, ennyire sokan istenítenek, egyszerűen irritál. Corteznek vannak aranyos dolgai, de összességében nem ő a favoritom. Inkább választanám Ricsit, vagy Zsoltit. :)
2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hátt...én sem naon bírom...Egyszer oan édiii máskor meg a világ legbunkóbb és legflegmább embere....Kiszámíthatatlan....Azt sem szeretem benne, hogy egész rajongó tábora van...istenítik.....Pfff..
2012. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nem kimondottan. Oké tök jó, hogy összejött Renivel, meg minden, de inkább Ricsi.
2012. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Én bírom, szerintem tökre cuki meg minden :)) de nekem sem ő a fav. :)) luv Ricsii <3
2012. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Én Balhés 5-ös forever vok.De Cortez nm tehet arrol h cuki én imádom!
2012. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rebentyű válasza:
Én bírom meg cuki meg minden, de nem istenítem. :D
2012. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
nagyoooon!
2012. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon :D Főleg miután összejöttek Renivel..először kicsit fura volt..de aztán ahogy egrye jobban kirajzolódik a jelleme, egyre jobban megértem mit miért tett. És hogy az első könyvekben nem is az igazi énjét láttuk, hiszen Reni sem ismerte igazán..
2012. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Nagyon. Amúgy meg szerintem az elején azért volt néha bunkó Renivel mert szereti, ő meg mindig Arnolddal van.
2012. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!