Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szeretitek Neményit?

Ti szeretitek Neményit?

Figyelt kérdés
Én utálom. Örülök hogy elmegy, és hogy Reni nem szereti. Mindig mindent úgy alakít hogy önmagának jó legyen, nem Reninek.

2012. dec. 16. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
az elején bírtam, akkor nagyon jó beszólásai voltak pl arra hogy "miért késtél?" :D később már nem volt szimpi, nagyon bunkó lett.
2012. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem valamiért mindigis ellenszenves volt... aztán még jobban... és még jobban... Most már határozottan utálom.:D És egyet értek Veled, Kérdező!:D
2012. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én azért bírom. Nem tudom miért, igazatok van, de... én akkor is bírom xD.
2012. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
nekem már az első részben sem volt szimpi
2012. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Az elején én is bírtam aztán kb. a 3. résztől már egyre jobban utáltam..már én is örülök hogy elmegy de a 8.asba is fel fog tűnni:(.
2012. dec. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szeretem.
2012. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Huuu.. Én bírom :)) szerintem sal azért ilyen bunkó mert szerelmes Renibe :(( tökre sajnáltam! És elvileg a 8.kötetben nagyszerepe lesz, alig várom! :D
2012. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
akarmit is mondotok, en az elejen is kedveltem, most is kedvelem. roppant karakteres es ertelmes szereplo, szivesen elbeszelgetnek vele a valo eletben.
2012. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%

Persze vannak jó tulajdonságai.......

De nekem már az elején se volt valami szinpatikus.....

És 1ébként ő az egyetlen olyan szjg szereplő akire ha gondolok, dühösen fújtatok :D

Arnoldot én mindig úgy képzeltem el mint egy falat. A fal két oldalán Reni és Cortez látja egymást de a fal folyton az útjukat állja..... És sajnos Reni nagyon ragaszkodott ehhez a falhoz....

És Arnold sosem nnlézte azt, hogy mi a jó Reninek.

Ricsit idézem: "Full önző"

Ez szerintem eléggé jellemzi Arnoldot.......

2013. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nagyon szeretem:) És sosem utáltam, csak csalódtam benne... de én teljesen megértem, hogy miért lett olyan,amilyen...:)
2014. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!