Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen novella lenne a leghatá...

Milyen novella lenne a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Az iskolám karácsonyi novellaíró pályázatot írt ki. Még nem mondták meg hogy kötelező-e a karácsonyi témához ragaszkodni, de úgy gondoltam nem árt ha elkezdek történeteket kiagyalni.

Igazából nem tudom eldönteni hogy olyan írjak ami megfogja őket és emlékezetes marad ( mivel a nyertes művet felolvassák az egész iskola előtt), olyat amibe ha belegondolnak felfedezik magukat. Ti milyen novellát hallanátok szívesebben? Aminek a története nagyon eredeti, sajátos, vagy olyat amit ha hallgatsz beleborzongsz?



2012. dec. 11. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre neked kell rájönnöd, különben, ha meg is nyered, ott lesz benned az a gyomorszorító érzés, hogy ez nem a te alapötleted volt. Akkor tudod legjobban megírni a novellát, ha olyan témát választasz, ami téged érdekel, és amihez értesz. Semmiképpen ne legyen szokványos, tehát előtte tájékozódj, a többiek milyen jellegű sztorikon dolgoznak. Ha mégis úgy döntesz, hogy nagyon nincs ötleted, segíthetek, ha gondolod, de szerintem először próbáld meg egyedül.
2012. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!