Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Directionerek! Melyik One...

Directionerek! Melyik One Direction könyvet érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan ,hogy hány könyvük van...Meg a legújabb és ti melyiket vennétek meg? Előre is köszi! ;)

2012. dec. 3. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
egyiket se.
2012. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
En megrendeltem a Behind the scenes c.'konyvet' /oszinten mondom masra szamitottam(mert ez inkabb ilyen mf szerusegu!)/ ettol fuggetlenul viszont nagyon imadom! Sok fele kerdest tartalmaz es kedvenceink XFactor elotti eleterol es sok minden masrol. Irto sok kepet is talalhatsz benne:) szerintem erdemes volt megvenni/attol fuggetenul h nem erre szamitottam!mondon: IMADOM<3 *--*/ remelem segitettem;))
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És szerintetek a Dare to Dream? én ezt akarom megvenni...
2012. dec. 5. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Én személy szerint semelyiket sem venném meg,mert ezeknek nincsen karrierjük,csak ugrabugrálnak,meg nyavalyognak.Ezeket nevezitek sztároknak?

A könyveik/könyvük meg normál ember véleménye szerint egy nagy szemét,és felesleges rá költeni pénzt,olvasd el az interneten azt szevasz ;D

2012. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem ocsmárló és lenéző beszédet kértem.csak a kérdésemre a választ! Én is ezt mondom a h*lye agyatoknak,azt csá! Sorry :D
2012. dec. 15. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az! #1DFamily :"D

Na szóval ha a Dare to dream-ot akarod akkor vedd azt! Biztos jó az is! :)

2012. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
thx directionerek! <3
2012. dec. 23. 09:37
 8/8 anonim válasza:
A menjünk álmodni könyv nagyon jó sok kép van benne :-)
2016. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!