Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek működne egy olyan...

Szerintetek működne egy olyan társkereső oldal, ahol kedvenc könyvek (v. Filmek) alapján kereshetnénk randipartnert?

Figyelt kérdés
Hasonló ízlés, világnézet, kultúra megalapozhat egy jó kapcsolatot? Sikeres lenne egy ilyen oldal?

2012. nov. 13. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nem rossz ötlet, mert nyilván ez is számít
2012. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sikeres lenne.
2012. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez már többször eszembe jutott. Szerintem jó ötlet.
2012. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, akkor csavarjunk egyet a dolgon:

20 éves fiú, kedvenc könyvei Jonathan Franzen-től a Szabadság, Dragomán Györgytől a Fehér király, Sam Taylor-tól az Erdő Köztársaság, Lawrence Block-tól a Nyolcmillió halál, és Cserna-Szabó Andrástól a Puszibolt, mondjuk. Ti megismerkednétek vele?

2012. nov. 15. 09:51
 5/9 A kérdező kommentje:
És ti melyik 5 könyvet dobnátok föl kedvencként egy ilyen társkereső oldalra?
2012. nov. 15. 09:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem csak akkor működik, ha mindkét fél olvasta nagyjából ugyanazokat a könyveket. A molyon működik, barátságnak legalábbis jó alap.
2012. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én is ilyen oldalt keresek, de úgy látom sajnos mlg nem létetik, pedig sokkal jobb lenne egy beállított kép és alapadatok helyett. amúgy nekem valahogy így nézne ki: könyvek: Zabhegyező, Virágot Algernonnak, Állatfarm, A legyek ura, Dexter-kötetek, írók: Stephen King, Rejtő Jenő, (Jim Morrison versei). filmek: Hitchcock-filmek, az őrület határán, a sebhelyesarcú, A Rocky horror Picture sho, ponyvaregény zene: queen, jefferson airplane, The Doors, System Of a Down, Flogging Molly, Napra, Pearl Jam

más: Salvador Dalí, Vladimir Kush művek :)

2013. márc. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
utolsó vagyok, amúgy szerintem biztos sikeres lenne, főleg mert ezzel már valamennyire megismerik egymást az emberek, s leszűrhetnék az érdekeltjeiket, nagyon jó lenne egy ilyen oldal, ahol nem csak a bemutatkozásban lehetne, ezeket leírni, ahova nagyrészt nem is teszik.
2013. márc. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 kedvencet nehezen választok, de talán: Salinger: Franny és Zooey, Knight: Légy hű magadhoz, Benedek István: Csineva, Boris Vian: Tajtékos napok, Szerb Antal: Utas és holdvilág. de rengeteg jó könyvet ideírhatnék még...
2013. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!