Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a kedvenc Dickens...

Melyik a kedvenc Dickens idézeted?

Figyelt kérdés
Kérlek, azt is írd le, hogy melyik művéből vetted! Előre is köszönöm!

2012. nov. 3. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"A halottak lelke néha visszatér a földre, meglátogatni a helyeket, amelyeket szentté avatott a szeretet, a síron túli halhatatlan szeretet."


"Legyen szíved, mely sosem válik kővé, legyen kedved, mely sosem gyullad haragra, és legyen érintésed, mely sosem bántalmaz."


"Nem kívánom kiteregetni az érzelmeimet, de szokásom szerint sokkal többet gondolok magára, mintsem az egészséges alvás engedné."


"Józan ésszel, ígérettel, reménnyel, lelkem nyugalmával, boldogságommal dacolva szeretem, és szenvedélyemtől semmi el nem téríthet."


"A búcsúzás fájdalma jelentéktelen a viszontlátás öröméhez képest."


Műt nem írhatok, mert sajnos még(!) nem olvastam a műveit, viszont idézeteket igen.

2012. nov. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tégy minden jót, amire képes vagy,

És tedd olyan csendben,

Ahogyan csak lehetséges.



Én olvastam a könyveit, de ezt interneten találtam...

2013. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
,,Emlékezetes napja maradt életemnek ez a nap, mert nagy változásokat okozott bennem. De ez a nap senki életéből nem hiányzik. Képzeljétek csak el, hogy egy bizonyos nap kiesett volna az életetekből, milyen másként fordult volna minden. Állj meg itt, aki ezeket a sorokat olvasod, és egy percig gondolj napjaid hosszú láncára. Akár vasból van, akár aranyból, akár tüskéből, akár virágból, meg nem köt téged, ha egyszer, egy emlékezetes napon legelső szeme el nem készül.'' Charles Dickens - Szép remények
2015. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!