Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Másra is ekkora hatással volt...

Másra is ekkora hatással volt a twilight saga?

Figyelt kérdés
Sokáig nem foglalkoztam ezzel a töténettel, pedig jóideje a polcon állt az első része. Más olvasnivalóm nem akadt, elkezdtem olvasni. 1 nap alatt kiolvastam. két nappal később már a többi része is a kezemben volt és rekord gyorsasággal olvastam. Valami hihetetlen hatással volt rám. Megnéztem a filmeket is( már többször is). Nem bírom kiverni a fejemből. Ezzel álmodok, folyton erre gondolok. Kezdek becsavarodni? Pedi már nem vagyok fiatal, nem értem mi van velem.
2012. okt. 17. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván másra is, ezért lett világsiker :)

A nővèrem 33 éves, és ő is teljesen odavan érte.

2012. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én teljesen bebuzultam tőle!
2012. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel igy van!....Kortol fuggoen!Elkezded olvasni es nem tudod abbahagyni,mert folyton arra gondolsz hogy mi fog tortenni!
2012. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Ez mindenkivel igy van!"

Csak a nőknél.

2012. okt. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem csavarodsz be, nyugalom!

Én is nagyon-nagyon szeretem. Eredetileg csak azért olvastam el, hogy lássam, mi az, amiért mások annyira odavannak. Miután vége lett, rájöttem, hogy van a fanfiction irodalom, ami szintén nagyon jó (sőt, egyes esetekben jobb is, mint az eredeti).

Most már fanfic írással is foglalkozom. Nagyon szórakoztat, meg kell mondanom... ez a titkos, bűnös, igen örömteli időtöltésem.

Egyébként azt hiszem, hogy nem az én korosztályomra koncentrált Stephenie Meyer a regény írása közben. :) Komoly (túl komoly) diplomás ember vagyok. Ja, és normális vagyok.

2012. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

én a héten láttam először,eddig 4 részt.

ahogy nekem lejött,arról szól a film,hogy a minden nőiességet nélkülöző főszereplő bármire képes az örök életért,és ezért képes még manipulálni is a több 100 éves hallhatatlanokat.

nagy hatással nem volt rám,néha bele is kellett tekernem.

ami nekem fura,hogy-hogyan lehetett ennyire sikeres egy ennyire ellenszenves karakterekkel telezsúfolt film.

gyakorlatilag jakob-on kívül az összes karakter ellenszenves.

meg anne rice rajongóként még arra gondoltam,hogy mennyire kár,hogy nem az ő könyveit filmesítik már meg végre.

2012. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem kérdező.


Nah előző kimondta amire gondoltam,kimászni a fejemből!:)

Bella a VILÁG legrosszabb női karaktere.Önző,elhagyja a családját egy fiúért akit alig ismer de szerinte egymásnak vannak teremtve,játszik a két főszereplő hím érzelmeivel,mindent másnak kell csinálnia helyette,ha nincsen vele akkor meg akarja ölni magát(MILYEN GYÖNYÖRŰ ÜZENET UGYE?)Edward egy domináns és erőszakos férfi,irányítja Bellát és érzelmileg zsarolja.

(de mégis meglepi:happy enddel végződik az egész mert isten ments hogy akármilyen értékelhető dráma végbemenjen a sorozatban)

Semmi pozitív dolgot nem lehet róluk mondani azon kívül hogy szerelmesek egymásba.Mondjatok EGY olyan dolgot ami nem azzal kapcsolatos hogy mennyire törhetetlen szerelemmel szeretik egymást,ami nem tartozik a szerelmi szálhoz,ami a saját személyiségüket építi.Nem fog menni.

A történetről inkább nem is mondok már semmit...

2013. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh és egy kis Anne Rice tényleg visszahozná a vámpírkultuszt:)
2013. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!