Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A 4 Twilight saga konyvbol...

BiroBeatrix kérdése:

A 4 Twilight saga konyvbol mejik a legjobb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amelyiket te a legjobbnak tartod. Nyilván egyéni, hogy kinek melyik könyv tetszik a legjobban.

Olvasd el őket, és állapítsd meg.

2012. jan. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%

Mindegyik szar.

Nem ajánlom semmilyen emberi lénynek, hogy olyan könyvet olvasson, ami azt reklámozza, hogy a nő életének legfőbb célja, hogy találjon egy férfit, aki szereti és megvédi, és a nő legfőbb kincse a szüzessége, mert ezek irreális és lealacsonyító nézetek, és a gyomrom felfordul tőle, hogy ezt 12-14 éves lányoknak próbálják eladni!

Egyébként a Twilight nem saga. A saga szó jelentése óészaki családtörténet vagy királyi krónika. Attól, hogy manapság rákenik minden 3 résznél hosszabb sorozatra, az még nem saga. A sagák ráadásul nem is több részesek.

2012. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
1 saga van belőle és 4 rész/könyv Már eddigi tudásod alapján tudom ajánlani, Tudsz azonosulni a főszereplővel. Én csak az 1. láttam filmbe de azt hiszem kb 1 óráig halott voltam. Ha jó könyvet akarsz dobt ki azt a sz@rt és keress mást szerintem egy tekercs wc papír romantikusabb annál.
2012. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó könyvek, nekem a másoidk nem tetszett anyira, és a harmadik a kedvencem, de aki bele tudja élni magát, az élvezi.

És szerintem nem rossz, ha ma a tini lányok olyan férfiakról is olvasnak akik még Uri emberek!

Az életben is vannak ilyenek, csak lehet nem azok akik már 15évesen lányokat szédítgetnek a diszkókban.

Jó olvasását!

2012. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem az nem "uri ember" (magyarul úriember), aki éjszaka bemászik a szobádba és bámul, az ilyet zaklatásnak hívják kislányom...

Ugyanis a könyv ilyenekről szól.

2012. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most nem mondok semmit arra, hogy milyen a könyv, szerintem egyszer simán el lehet olvasni.

A kérdésre válaszolva: Szerintem a negyedik és a harmadik a legjobb

És OFF: meLYik...

2012. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

az 5. kötet mert az nem létezik.

de most komolyan, a főszereplő csaj nekrofil, a csillogó fiúka halott, az alpakafejű kissrác meg szó szerint meleg...

2012. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

14.01es Te nyílván valami feminista idiót@ vagy. Szerintem az egyáltalán nem baj, ha a 12-14 éves lányok azt olvassák, hogy a szüzeséggük a legnagyobb értékük, mert így legalább nem 13 évesen vesztik el, valami jött ment s.ggfejjel. csak ennyit akartam hozzászólni a válaszodhoz.

a kérdésre pedig, engem nem mozgatott meg különösebben a sorozat, egyszer jó volt, de nekem a 3. tetszett a legjobban.

2012. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2012. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és még van :DDD


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!