Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a SZJG-8....

Szerintetek mi lesz a SZJG-8. részében? Vagyis mi lesz Reniékkel szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 18:02
 1/5 anonim válasza:
Habár nagyon nem szeretném,de van egy olyan rossz érzésem h Reni és Cortez egyszer rövidebb időre szakítanak, de aztán újból összejönnek.És az eddigi köteteket végiggondolva annyi minden történhet úgyhogy már nagyon várom a 8. rész!!! :)
2012. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Leiner Laura azt mondta lesz benne Arnoldról és Vikiről is. Reniék szerintem nem fognak szakítani. ha meg igen akkor nem fognak öszejönni többet. nekem ez a véleményem de én már egyszerűen nem tudok várni februárig. meghát üge nagyon nagy veszekedések lesznek még a "Cortez-szülei nem akarják hogy Cortez ne egyetemen tanuljon tovább" ügyből meg abból is hogy Reni ki megye párizsba tovább tanulni vagy nem...ja és elvileg sokkal hosszabb lesz mint a 7. ezt s Laura mondta
2012. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem lesz annyira szomorú. Még hátra van 9 feladat!!!
2012. okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Reni vagy elfogadja az ösztöndíj-ajánlatot, de akkor Cortez is megy vele vagy nem mutatja meg a szüleinek az értesítőt és itt élnek majd boldogan:D
2012. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!