Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szjg 4. részében szerintetek...

A szjg 4. részében szerintetek melyik legizgibb rész?

Figyelt kérdés

én már olvastam szoval kiméljetek az olyan válaszoktól h olvasd el meg jobb ha elolvasod és a hasonlóktól

thx



2012. szept. 25. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
úúú én nagyon bírtam az oszt.kirt. meg a vonatos sztorit utána az olyan aranyos volt. Ja meg mikor kiderül h. Arni meg Reni nem járnak és Cortez tök pofátlanul beáll a z "ő" csapatukba :) olyan aranyos volt! :)
2012. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 teilor válasza:
Amikor Cortez elviszi Renit a motorral és egy igazolatlant kapnak!!!!!! Az a rész nekem nagyon tetszik!!!!!! :)
2012. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az osztálykirándulás

amikor motoroznak

amikor arnold bevallja renine h szereti

amikor ez után cortez tök bunkó ( awhh cukin féltékeny)

2012. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a motorozás, meg az egész osztálykirándulás!:D És Neked?:)
2012. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ÚÚÚ, nekem a motorozás és az Anti-Valentin nap és az előtte lévő hét!!!! AZ olyan szomorúan jó, de mégis jó lesz <3:)
2012. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem a visszaút meg az oszt. kirándulás meg amikor a arnold les márolja a renit
2012. okt. 3. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a motoros az egész osztálykirándulás,a motorozás,az anti-valentin nap meg amikor Cortez nagymamája korházba kerül(az kicsit szomorú is)
2012. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is a motorozós rész, az osztálykirándulás,a Cortez nagymamája sztori, amikor Arnold lesmárolja Renit és még előtte amikor REni és Cortez összevesznek(c. eléggé féltékeny típus :D) amikor Reni kiborul a könyvtárban és ezt Ricsinek mondja el, a valentin-hét kb. ennyi -> nagyjából az egész!! :DDD
2012. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!