Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen témájú könyvet...

Ti milyen témájú könyvet olvastok szívesen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam könyvíróként,hogy megkérdezlek titetek,hogy TI milyen témában olvasvasgattok szívesen?:) Gondolok itt fantasyra, életrajzra,krimire,drámára vagy bármire. Döntsétek el Ti magatok,hogy miröl olvasnátok szivesen ;) (y) elöre is köszönöm!

2012. szept. 27. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem a krimit, főleg a nagyvárosi alvilágban játszódó könyveket, néhány életrajzi regényt és a világháborúról szóló könyveket.

15/L

2012. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kaland, szépirodalmi (dráma), néha romantikus, újabban történelmi.
2012. szept. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit elolvasok, aminek megtetszik a története. Most egy fantasy-korszakot élek éppen, de ez félévente változik, ha kiolvastam magam a témában.
2012. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat :) sokat segítettetek :) Egyfele hajlok mindegyikötökkel :D de azért a nagyon fantáziális dolgokat nem igen szeretem :) az életrajzi dolgok közel állnak hozzám is :)
2012. szept. 27. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a történelmi regényeket szeretem, amiknek van valóságalapja. Dumas, Merle, Druon... persze ilyeneket csak az tud írni aki az egész életét rááldozza, hiszen ők levéltárakat és könyvtárakat kutattak agyon azért hogy ezeket megírják :)

szeretem az életrajzokat is, akár kitalált is jöhet ha jól meg van írva, de elsősorban az írókét szeretem, az egyik kedvencem pl. Tolsztoj életrajza volt... önéletrajz ha jól emlékszem.

2013. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!