Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok pár tanácsot adni...

Harkat28 kérdése:

Tudnátok pár tanácsot adni hogy találjak ki neveket egy könyvhöz? Sci-fi, horror

Figyelt kérdés
Sztori megvan, vannak elképzeléseim, de azt nem tudom, hogy mi alapján találjak ki neveket :( PLS help me! Pár tippet szívesen elfogadnék, előre is köszönöm.
2012. szept. 11. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom, hogy a történet pontosan miről szól, így bajosan tudok nevekkel szolgálni. Én is írtam egyet, de nekem először a történet és szereplők jelleme van meg, csak a legvégén adok nekik nevet. Az is jópofa, ha a név tükrözi a személy belsővilágát, csak persze angolul. Ezeket szokták a különböző fantasy játékokban és filmekben is használni.

pl: Maiev Shadowsong, vagy a pankrátor Hulk Hogan, ő azért lett Hulk, mert egy benga fószer. Így kreálj neveket.

2012. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez eszembe se jutott :)
2012. szept. 12. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ha még nincs cim akkor :

miel nemtudom a tartalmat nehéz de általában egy vagy 2 szavas találó cím a nyerő

amiről szól a történet annak egy jellemzője vagy érdekes szaa ami körül a történet forog

pl: ragyogás , kóma, láz, áttörhető gátak

2012. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!