Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani az SzJG-hez,...

Szandy :) kérdése:

Tudnátok ajánlani az SzJG-hez, a Tökéletes kémiá-hoz és a Csitt-csitt-hez (mind a 3-at olvastam) hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Az mind1,h napló v más formában...Ha nem nagy kérés a könyvek mellé írjatok léci rövid jellemzést/tartalmat! :)

2012. szept. 1. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam a Nevetlen hercegnő naplója is jó, de van csomó ehhez hasonló kérdés, sztem azokat böngészd át, biztos találsz valami érdemlegeset.
2012. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csitt, csitt rajongóknak általában Lauren Kate Fallen-Kitaszítva című könyvét szokták ajánlani, és a folytatását, a Torment-Kínt. Lesz harmadik kötete is, Passion címmel.

A Tökéletes kémiának is lesz folytatása, a Vonzás szabályai.

2012. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem Szurovecz Kitti könyveit is élveznéd. Fényeberek, és a Gyémánt fiú, Borostyánkönny de itt az oldala és eltudod olvasni ha szeretnéd én mindegyiket nagyon szeretem és olvastam azokat amiket te úgyhogy szerintem ez is tetszeni fog :) [link]
2012. szept. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt ugyan nem nagyon hasonlít a felsorolt könyvekhez, de nagyon jó: Margaret Mahy: Átváltozás
2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚÚ nekem ez a 3 a kedvenxc könyveim. És én ezeket olvastam Biztos h fog tetszeni mivwl úgy látom ugyanolyan az ízlésünk :)


Rubinvörös,Zafírkék (!!!!!!!!)

Árnyékvilág,Kígyók sziszegése

The Dark Divine,The Lost saint

Mentsük meg Júliát!

Az éhezők viadala(!!)

A beavatott(!!)

Figyelj rám!

Tökéletes

Rajongás

Szívzűrök sorozat (csak az első 5 része jelent meg M.O.-gon, de sztem mindenképp olvasd el mert iszonyú könyvsorozat nagyonb szeretem! :))

2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én Martin Howard-tól a Egy rosszcsont kutya naplója 1-2-őt ajánlom. :) Nagyon jó, én jókat nevettem rajta. :P
2012. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare: A Végzet Ereklyéi sorozat
2012. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Twilight Saga *o*
2012. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SZJG válasza:
Én is olvastam ezeket a könyveket... nagyon jók :) amit ajánlok az az Angyalsors és Rubintvörös, Zafíkék
2012. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én az általad felsoroltakból csak a Szent Johannát olvastam, ahhoz szerintem nagyon hasonlít a Hűvösvölgyi suli, két ikerlányról szól, vagy ajánlom még a Lányok regényét, nekem az picit jobban tetszett az előzőnél, 4 francia tinilány mindennapjait írja le, keress rájuk, hátha megtetszik valamelyik :) a Libri online oldalán lehet h kedvezményesen meg is tudod rendelni őket :) 13/L
2012. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!