Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen lenne szerintetek az...

Milyen lenne szerintetek az SZJG Virág szemszögéből?

Figyelt kérdés
Én kiváncsi lennék :) mondjuk amikor Reniék miatt kell titkolózniuk akkor mit érez. Meg ugy az egész hangulata meg lenne :)

2012. aug. 31. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Virágéban? Hát szerintem így jobb. Virág úgysem írna naplót ilyen hosszú ideig. Ő am is furi.
2012. szept. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Virág nem túl okos.. :D jobb ez így, hogy Reni írja le :)
2012. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit zavaros lenne, tele helyesírási hibákkal és olyanok lennének benne, hogy oan naon. Szerintem Reni szemszögéből ilyen téren jobb, de a kalauzban lehet lesz majd olyan, hogy mit gondolt Cortez, Kinga, Virág, stb.
2012. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Oan naon ííííííí, meg tuuudod áááá, meg képzeld íííí ...ajj kifogyott a tollam. Vagy mégsem? Oki, találtam másikat;)

Na ilyen;) Amúgy a kalauzban lévő dolgokra már nagyon kíváncsi vagyok, meg arra is ami még kiderül a 8.kötetből:D És szerintem is jobb hogy Reni vezeti a naplót (Cortez miatt is mellékesen amúgy:D)..mert gyorsan ki lehet lőni azokat akik biztos nem csinálnák. Virág-ot az előbb írtam le, Ricsi, Dave és Macu (ott a blog, akkor egy könyv minek?! chh:D), Zsolti, Andris és Robi (na az meg metttáááál vs ma láttam egy jóóóó nőőőt-szerű lenne), Cortez (ja, pont ő vezetne naplót:D) Akik maradtak, az Jacques és Gábor + Reni és Kinga. Az első kettő közül ha bármelyik lenne, abban nem lenne túl sok 'action', főleg az első felében a sorozatnak meg csak szemlélőként voltak sokszor. Én Kingáéra lennék kíváncsi, a többieknek meg hogy mit-hogy gondoltak, stb, de nem naplószerűen !

2012. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Fú szerintem érdekes lenne. Nagyon. :) Bár Virág nem az a típusú lány aki írna naplót. Reni a tökéletes mert ő rá tényleg lehet ilyennél gondolni. De amúgy mindenki más szemszögéből is nagyon izgi lenne, szerintem. :)
2012. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tök jó lenne, de nem naplószerűen, csak simán azt írná le Laura, hogy mit gondolnak. Én például Ricsire meg Kingára vagyok kíváncsi, bár inkább csak Kinga írna naplót, úgyhogy egyszerűen csak róluk szólna a könyv.
2012. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 csingilingg84 ***** válasza:
56%
Rövid. :D
2012. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne :D

"Ma Cortez vit engem és Ricsit is, tényleg, Ricsi oaan ari volt amikor elmondta hogy úúúgy szereeeet. Én is úúúgy szeretem Ricsit. Mert Ricsi oan naggyon cukiii és ráadásul ma csüti van úgyhogy moziba megyünk. Ijj tenyleg mennem, kel mert híív

2012. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó h már annyit olvastunk a SZJG-ről h azt is tudjuk mit mondanának mások.
2012. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Hát.... Virág szemszögéből nem lenne tényleg jó,de én Kingáét szívesen elolvasnám :) Vagy Cortezét...bár ő nem vezetne naplót vagy blogot :D De am úgy is jó lenne ha nem napló szerű lenne,hanem olyan , mint a többi könyv. Úgy szívesen elolvasnám Cortez szemszögéből :))))
2012. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!