Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen lenne szerintetek az...

Milyen lenne szerintetek az SZJG Virág szemszögéből?

Figyelt kérdés
Én kiváncsi lennék :) mondjuk amikor Reniék miatt kell titkolózniuk akkor mit érez. Meg ugy az egész hangulata meg lenne :)

2012. aug. 31. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Cortez szemszögéből? Tessék: [link]
2012. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hátt én örülnék, ha lenne. Laura szerintem normálisan írná le, mert van amikor Virág egy cuki hülye, de azért amikor Reni panaszkodik, látszik, hogy nem is olyan hülye. Cortezé érdekelne még, És Kingáé, bár azt így képzelem el:Ma reggel csodás volt a belépőm, gyönyörű voltam, láttam pár nyomit, és én vagyok alegjobb. XD VIRÁG a kedvencem <3
2012. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám a többi szereplő naplóját is, de szerintem Renin és Kingán kívül nem sokan írhatnak naplót...
2012. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Smiling Girl ***** válasza:
Hm...Hát tele lenne szmájlikkal/hangulatjelekkel az biztos :)
2012. dec. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Oaan naon örülnék neki :):)

Íí..de cukii lenne =) 


Na kb. Így nézne ki..és minden sor más színű lenne, tele szmájlikkal xD

2013. febr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem valami ilyesmi:

Ma oan naon jo volt a nappom, csüti van ezért elmentünk ricsivel moziba és íííí de jo filmet néztünk :)) habár a végét nem igen értettem izé ott amikor az az ember valamit csinál :/

2016. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!