Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nincs valami olyan könyv,...

Nincs valami olyan könyv, amiben az elemek (föld, tűz, víz, levegő) megtestesülnek emberekben? Vagy emberek használják őket, mint különleges képességet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát film formájában az Utolsó léghajlítót ajánlanám :)

Nagyon jó film, szerepel benne mind a 4 elem


E0gyébként rajzfilm formájában is létezik! :D

/akartam linket küldeni, csak nem engedi :S /

2012. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Villámtolvaj összes részében előfordul ilyesmi, főként hogy a főszerepkő poszeidon fia, így uralja a víz elemet :)

Van könyv és film is belőle, bár film csak az első részből készült

2012. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
W.I.T.C.H. - A négy elemet használják mint különleges képességet, hogy megállítsák a gonoszt.
2012. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó léghajlítót még nem láttam, de a meséből megvan pár rész, a Villámtolvaj a kedvencem már csak az 5.részt kell elolvasnom, a WITCH szintén kedvencem volt, de könyv érdekelne:) Azért köszi a válaszokat!:)
2012. aug. 23. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, rengeteg amatőr írót tudnék ajánlani, mert itt az amatőr alatt nem azt értem, hogy bénák, csak még felfedezetlenek. De gondolom, te kiadott könyvekre gondolsz. Nem írtál kort, és nemet, így nem tudom behatárolni, teszene-e neked, de P.C. Cast és Christen Cast-tól az Éjszaka háza sorozat eleje rettenetesen bejött. Utána már volt ellene kifogásolni valóm, de az más kérdés. Azt hiszem, már több, mint nyolc része van, szóval szerintem érthető is. :) Más, most hirtelen nem jut az eszembe. :)
2012. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Utolsó Léghajlító film szörnyű, inkább nézd a sorozatot. Az Éjszaka háza nekem nagyon nem tetszett.


Esetleg, ami eszembe jut az a Vámpírakadémia, bár ott a szerelmi szál mellett kissé talán mellékes, hogy a diákok szakosodnak elemekre, bár a fő bonyodalmak mindig ebből adódnak. :)

2012. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atesz5870 válasza:
Aang avatárt rajzfilmben és a Korra Legendája is rajzfilmben
2013. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!