Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan romantikus könyvet amiben a sátán vagy egy angyal szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 00:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Angyalsors :)
2012. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Meg Cabot-Elhagyatva, A tizenhét éves Pierce új városba költözik, tele reményekkel. Talán az új iskolában újrakezdhet mindent. Talán szertefoszlik a szívét szorongató rettegés... Kudarcot vall azonban minden próbálkozása. O itt is rátalál, és hajthatatlan elszántsággal követeli magáénak a lányt. Pierce tudja jól, hogy a srác korántsem őrangyal, sötét birodalma pedig távolról sem a mennyország, mégsem képes távol tartani magát tőle... különösen mivel a fiú mindig azokban a pillanatokban bukkan fel, amikor Pierce a legkevésbé várná, ugyanakkor a legnagyobb szüksége van rá. Ám ha tovább zuhan lefelé a homályba, Pierce végül újra ott találhatja magát, ahová egyáltalán nem kívánkozik: az alvilágban.<3333333
2013. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 16. 22:49
 14/16 anonim ***** válasza:

Az Angyalsors tényleg nagyon jó.

2.része:Angyalfény

2013. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Angyalok bukása❤❤ Nemrég olvastam ki. Nagyon sok jót hallottam róla ezért belekezdtem, és csodálatos élmény volt. Elolvasnám még 1000x újra, ez a könyv tanulságos, tartalmas volt, hangulata kicsit komorabb, de úgy olvasod, hogy le sem tudod tenni. Voltak benne angyalok, egy kis szerelem, harcok, érzelmek, család. Vannak benne durva részebbek, de ettől lesz teljes és eszméletlenül jó. Szóval mindenkinek ajánlom, hogy mindenképp olvassa el!
2015. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az Angyalok bukását én is olvastam, nagyon tetszett! :)
2016. márc. 23. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!