Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok? 17L

Milyen könyvet ajánlanátok? 17L

Figyelt kérdés

valami durva horror is jó lenne, bár én még nem találkoztam oylannal ami kicsit is ijesztő lenne. vagy valami nagyon izgalmas, pl darren shan könyvei, vagy a hunger games

vagy valami szép szerelmi történet


2012. aug. 18. 22:44
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :D az édességek kicsiny boltját majd mindenképp el szeretném olvasni, meg megnézem a többit is

a csitt csitt-et azért nem olvastam eddig, mert őszintén szólva nem várnék tőle sokat, mert pl a 13 okom votban is csalódtam, de aztán lehet hogy jó :D

2012. nov. 3. 12:08
 32/34 anonim ***** válasza:

Romantikus: Jane Autsen: Meggyőző érvek, Cynthia Parker: lázadó lelkek, Cynthia Parker Inkognitó és Reménytelen (a két könyv összetartozik), Danielle Steel: Szerelmes nyárutó


17 éves lányként nem kéne véreset olvasnod, de olyat is tudok ajánlani, de az misztikus/fantasy. Karen Chance: Megérint a sötétség (1.), Árnyak vonzásában (2.), Átölel az éjszaka (3.) - sorozat. Leköti az embert, még nem jutottam a végére, de érdekel és teljesen magával ragad, egy percig sem "unatkozom" míg olvasom.

2012. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

köszike, utána nézek :D

a véressel meg már elkéstem :D

2012. nov. 3. 23:52
 34/34 anonim ***** válasza:

Kölcsey Kende Klára (ismertebb nevén Claire Kenneth)műveit ajánlom.


Éjszaka Kairóban

Randevú Rómában


Tárnoky Anna és George Dowery kapitány szerelmi történetét meséli el két köteten keresztül. Az első pár oldalt talán furcsa lesz olvasnod, nekem is az volt, de nem hagytam abba és beleszerettem! Bár én inkább Zoltánba, mint George-ba:P Ezek után elkezdtem olvasni a következőket:


Neonfény a Nílus felett

Május Manhattenben

Holdfény Hawaiiban


Még csak a 2. kötetnél járok, de lenyűgöz a görög származású Cynthia Doanidész története. Játszódik Athénban, Glyphadában, Kairóban, és Amerikában.


Valamint én még tervezem elolvasni az alábbiakat:


Szerelemről szó sem volt

Minden tavasz véget ér

Forgó táncparkett

Dupla Martini


Claire Kenneth könyvei hitelesnek tűnnek, és azok is, hiszen Klára akkor írta regényeit, amikor a világháborúk dúltak. A "menedzsere" aggatta rá a Claire Kenneth nevet, s amikor egyszer betért egy könyvesboltba a Váci utcába, hogy megkérdezze, hogy fogynak a könyvei, s elmondta, hogy Ő írta azokat, az eladó kinevette. Claire Kenneth ünnepelt sztárrá nőtte ki magát, s amikor évekkel később Amerikából hazatért, 2600an tolongtak a Teréz-körúton.


Valóban talán az Éjszaka Kairóban a legsikeresebb regénye, melyet a kairói nászút ihletett.


„Majd elmúlik. Holnapra el fogod felejteni. Látod, milyen jó, hogy ma már itt maradsz nálam. A karjaimban fogsz aludni, és ha rosszat álmodsz, a csókjaimmal ébresztelek fel...” George Dowery Tárnoky Annához szólt így.

2013. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!