Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok? 17L

Milyen könyvet ajánlanátok? 17L

Figyelt kérdés

valami durva horror is jó lenne, bár én még nem találkoztam oylannal ami kicsit is ijesztő lenne. vagy valami nagyon izgalmas, pl darren shan könyvei, vagy a hunger games

vagy valami szép szerelmi történet


2012. aug. 18. 22:44
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Igen, azt is olvastam már :D
2012. szept. 26. 20:58
 22/34 anonim ***** válasza:

Hát ez nem semmi!

Én ennyi idős koromban ugyanígy voltam a szépirodalmi regényekkel, mint te a horror és thriller könyvekkel.Faltam őket.

Nem tudtak olyan szépirodalmi könyvet mondani, amit én ne ismertem volna.

De azok szépirodalmi művek voltak, nem horror könyvek. Félelmetes!


Ha még nem olvastál Leslie L. Lawrence könyveket, akkor ezek neked valók:


[link]


[link]

2012. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

köszönöm :D én is sok szépirodalmat olvasok (büszkeség és balítélet, jane eyre, 100 év magány stb... sok van még csak nem tudom, szépirodalmak-e) :D

LLL-től olvastam már párat, lehet még fogok is :) köszi :)

2012. okt. 7. 22:18
 24/34 anonim ***** válasza:
Stephen King: Az? :D bár nem tudom az Állattemető után a Kingekkel hogy állsz :)
2012. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

én is az ilyen könyveket szeretem. Most a 13 okom volt-ot olvastam ami nem félelmetes viszont nekem nagyon tetszett. A True Blood se olyan rossz, most viszont pár pszichothrillernek nevezett könyvet találtam az interneten, viszont még nem kezdtem el őket olvasni, de rövid ismertető alapján nem rossz szóval szerintem érdemes elolvasni . pl.John Ajvide Lindquist : hívj be / élőhalottak . Monika Feth: az eperszedő, Tara Moss : Fétis

, Kendare Blake : Vérbe öltözött Anna. Remélem tudtam segíteni. 16/L

2012. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

olvastam az Azt is :D

meg a borzalmak városát, bilincsben, christine, dolores, cujo, tortúra, a mobil... :D

2012. nov. 2. 23:14
 27/34 A kérdező kommentje:
köszi uccsó neked is:D hát a 13 okom voltot olvastam és nagyon nagyon utáltam :D de azért a többit megnézem
2012. nov. 2. 23:15
 28/34 anonim ***** válasza:

horrorban ugyan nem vagyok jártas, de izgalmas könyvekben kicsit jobban.:)

chuck palahniuk: harcosok klubja

dosztojevszkij: bűn és bűnhődés

"kosztümös" k önybvek közül imádtam mary hoopertől az édességek kicsiny boltját; és a második részt is: szirmok a hamuban (szerelmes-járványos-halálos)

ifjúsági/gyermekirodalomból (szerintem meg felnőttként is súlyosak):

Lois Lowri : Emlékek őre + Nyáron történt

Maria grippe : agnes cecilia

2012. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

horror:Battle Royal(bár ez inkább trancsír:D),Cujo.

Szerelmi:Csitt csitt,és a további 2 része.Ez romantikus,ROHADT IZGALMAS,és még egy kis thriller is van benne;)

2012. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

uhh,basszus..most látom,hogy a Cujot olvastad,és a Battle Royalt is ajánlották.Hát,akkor horror téren semmi jót nem tudok mondani..

viszont a csitt csittet ERŐSEN ajánlom.Anyámnak is tetszett,pedig ő is Leslie L. Lawrence-hez van szokva:D

uccsó voltam.

2012. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!