Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani érdekes...

Tudnátok ajánlani érdekes könyveket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan könyvek érdekelnének amikből akár lehet is tanulni valamit, de nem konkrétan tankönyvekre gondolok.

Például olvastam egy könyvet egy edzésmódszerről, de...szóval sztorikkal írta le, nem száraz példákkal. Bármi lehet a téma, minden irányban szeretek tájékozódni.


2012. aug. 13. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok konkrét könyvet de könyvtárban sok ilyen könyv van például egyik barátom a gyógytestnevelésről vett ki egyszer és abba is voltak érdekességek meg ilyenek
2012. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a természettudományok is érdekelnek- csillagászat, evolúcióbiológia, emberi magatartáskutatás, biológia- akkor Carl Sagan könyveit ajánlom. Rendkívül érdekesen és szórakoztatóan ír számos témában, korunk egyik legjelentősebb természettudományos- ismeretterjesztő tudósa, írója volt. Rengeteg új és érdekes ismerethez juthatsz a könyveiből úgy, hogy azok egyáltalán nem "tankönyvszagúak".

Könyvei: Korok és démonok, Milliárdok és milliárdok, Broca agya, Elfeledett ősök árnyai, Az éden sárkányai.


Sok érdekességet találhatsz Isaac Asimov: A Hold tragédiája c. könyvében.


És nekem Dan Brown könyvei is tetszettek, ebből a szemponból is. Az Angyalok és démonok, a Da Vinci kód, a Digitális erőd, stb. szintén tele vannak érdekes adatokkal, történetekkel, legendákkal, tudnivalókkal. És még izgalmasak is.

2012. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden könyvből lehet tanulni!!
2012. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gerald Durrell
2012. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vidra Gabriella: A fekete kő titka
2013. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!