Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani Harry...

Tudnátok ajánlani Harry Potter fanfictiont?

Figyelt kérdés

Igazából a műfaj mindegy, lényeg, hogy fordulatos legyen a cselekménye, esetleg legyen benne romantikus szál is(párosítás mindegy, de slash ne legyen). Lehetőleg legyen minél hosszabb, jó stílusban megírt, egyedi történetű, korhatár mindegy.

Pár író, akitől szeretek olvasni: Parselmouth Lion és AgiVega az ő trilógiájukhoz/történetükhöz hasonló fanficet szívesen olvasgatnék.



2012. júl. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a Merengőn voltál már, de gondoltam megemlítem hátha nem. Így én nem tudok külön, csak ott olvastam már jót...
2012. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lionela: Harry Potter és az Árnyékmacska, Árnyékmacska, Az Árnyékmacska útja

Lilyanjudyth: bármelyik művét ajánlom, bár van egypár slash történyete is (azokat én se olvastam)

mellons: Titokba zárt tudat, Becsülettel helyt állni és győzni

adme: Apám boákkal táncol

enahma: Boldog napok a pokolban

Chaos: A Jó, a Rossz, és a Bájitalok Mestere; Harry Potter és a Sötét Nagyúr - de a többi művét is nagyon ajánlom

Exmemoriam: Harry Potter és a halálos ereklyék - Alternatív befejezés; Perselus Piton és az utolsó halálfaló

P_S_Black: Harry Potter és Merlin Rendje


Itt keresgélj: [link]

[link]

2012. júl. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress rá Deszy fanfictionjaira! És még ajánlom G. Norman Lippert három megírt folytatását is.
2012. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez csak romantikus, fordulatokkal. Hermione/Piton párosítás.20-nál több fejezetes, és még nincs befejezve. Utolsó voltam.
2012. júl. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!