Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Véleményetek a Szent...

Szofcsy kérdése:

Mi a Véleményetek a Szent Johanna Gimi Cortez-éről?

Figyelt kérdés
Olvastam a könyvet csak nagyon kiváncsi vagyok rá!

#Szórakozás-Könyvek
2012. júl. 8. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok elkötelezett rajongója, mint egyébként sokan, egyszerűen azért, mert nekem más típusú srácok jönnek be. De a vélemény az vélemény.

Szerintem Leiner Laura megteremtette a legtöbb lány álmát, a XXI. század fehérlovas hercegét. Ami itt (nagy levegő) elképesztően helyes, laza, jól (bandában) gitározó és énekelő, sok nyelven beszélő, amerikában született és angolul jól beszélő, kedves, kellően féltékeny természetű, védelmező hajlamú, kellően romantikus, nem túl sokat káromkodó, jól rajzoló, segítőkész, kellően humoros, nem dohányzó, nem részeges, éshaddnesoroljamtovább fiút jelent.

Ilyen létezik?!

(Oké, én azt hittem, ismerek egyet. :) Kék szem, fekete haj, szexin mély hang, ska punk bandában gitározik, fellép, humoros, elég okos, kedves, szerény, 'menő'. Ja, vannak rajongói. De aztán rájöttem, hogy ez semmit nem jelent, mert boááw. Szóval távolról sem Cortez.)

Nem túl reális karakter, az szent. Kicsit túl sok benne a "menő", ha érted/értitek, mire gondolok. Persze Edward Cullenhez képest mégiscsak kézzelfoghatóbb, de így is messze van azoktól, akikkel a való életben össze szoktunk futni.

Mondjuk érdekelne, hogy Cortez hogy látja a történeteket. Ha csak az ő szemszögéből néznénk Renit, akkor valószínűleg az a lány lenne az egyik legnagyobb Mary Sue. Cortez pedig közelebb kerülne a valósághoz. Talán.

2012. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nagyon nagy rajongója vagyok a sorozatnak és persze Corteznek is, de, hogy ilyen pasit nem találsz sűrűn az tuti. Túl tökéletes és menő. Persze imádnám, ha találkoznék vele, netalántán az osztálytársam lenne. Sajnos ez valószínűleg nem fog megtörténni... :) Persze egyet értve az előttem válaszolóval, ha az ő szemszögéből látnánk a dolgokat nem lenne ilyen tökéletes. Korántsem lenne az, hiszen a szüleitől távol él. Összességében egy menő, szép kék szemű srác akiben sokkal több lakozik mint azt gondolnánk.
2012. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!