Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A rubinvörös c. könyvben Gwen...

A rubinvörös c. könyvben Gwen szülei Lucy és Paul? : O

Figyelt kérdés

Az első részt ovastam még csak, de van benne egy ilyen rész:

-Pontosan úgy néz ki mint te- törte meg a csendet hirtelen a nő.

A férfi rögtön tudta kiről van szó - Nem, rád hasonlít hercegnőm. Csak a haja az enyém.



2012. júl. 7. 15:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bármilyen kérdést feltelehek, és nem vagyok köteles feltünteni, hopgy spoileres. Ne olvasgass utána gyakorikerdeseken, ha nem akarsz spoilert.Ilyen egyszerű.
2012. júl. 15. 14:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem vagy köteles, de hallottál már az empátiáról? Nagyszerű dolog, ha az ember magán kívül másokra is képes gondolni...
2012. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egy spoiler jelzés tényleg belefért volna :D szerintem elég fájdalmas lesz, mikor erről "lerántják a leplet", bár tényleg elég egyértelmű... viszont Gideon és Falk nagyon távoli rokonok, a 2. könyvben kiderül, miért hívja bácsikájának... és vigyázat spoiler, bár nem nagy :D olyan számára, mintha az apja lenne, mivel a családja messze lakik, vhol Dél-Franciaországban.
2012. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szülei, de még én is csak az első részt olvastam, ezért nem vagyok benne biztos, viszont a kvízparton is volt valami ilyen kérdés, és ott az volt a helyes válasz hogy igen.
2013. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!