Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 20-30 éves képregények mennyit...

20-30 éves képregények mennyit érhetnek meg egy gyűjtőnek?

Figyelt kérdés

Van 16db ilyenem, fater bátyjáé volt.

Mondjuk van pár Rejtő Jenő képregény változatban is, van Beverly Hillsi zsaru stb.

Úgy gondolom, biztos többet ér a semminél egy ilyen.



2012. jún. 10. 21:49
1 2
 1/18 anonim válasza:
81%
ezek semmit sem érnek hidd el nekem jobban jársz ha megszabadulsz tölük dobd ki!! Vagy inkább ne is dobd ki ne szennyezzük a környezetett küld el nekem!! :-) :-)
2012. jún. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagyon cseles! :D

Egyébként ezek a képregények sajnos nem érnek olyan túl sokat (300-800 ft darabja reálisan). Menj fel egy aukciós oldalra, és meglátod. Aztán persze vannak a ritkább dolgok, mint pl. a Csillagok háborúja képregény, amiért ennek dupláját is elkérheted. Ja, és nem mindegy, hogy milyen állapotú!

2012. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: :D ez vicces, inkább pénzt csinálok belőle, már amennyi lesz belőle :DDD

Második válaszoló: Csak 1 olyan van amiről lejön a borító, a többi nagyon jól néz ki, semmi szamárfül, semmi szakadás vagy gyűrődés, szinte tökéletes állapotban vannak.

A legújabb köztük, azt hiszem, 1988/87-es.

2012. jún. 11. 16:36
 4/18 anonim ***** válasza:
Elkeztem rajta gondolkodni, mentem lejjebb, följebb, végül megálltam 12000-nél Ft-ban. Am csak tipp:) De először valami 40 000-re gondoltam. Megvenni nem szeretném, csak mondom, hogy szerintem kb. 12 000. Meg attól függ szerintem, hogy ki mekkora gyűjtő. Meg szerintem az eredeti ára felől is lehet, hogy érdeklődnének, és akkor annyit van aki adna:D De tényleg nemtom:D
2012. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
20-30 éve 8-12 Ft volt egy képregény:DDD
2012. jún. 11. 17:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem:) Eszembe jutott már, miután elküldtemXD Hát akkor annyit, amennyibe most kerül egy általánosságban; plusz- minusz egy kevés:)
2012. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na 6 éve vettem képregényt, de rájöttem hogy unalmas és béna nekem, de már akkor is 520 Ft volt valami gatyi X-men-es újság.

Szóval én úgy gondolom hogy 500-1500Ft között lehet. Többre nem is számítok.

Fater is azt mondta, hogy nem ritka mert rengeteg nyomtak az ilyenekből.

2012. jún. 12. 17:20
 8/18 anonim ***** válasza:

A 3-as hozzászóló 40000-es ajánlata a vicc kategória. Ezeket a képregényeket anno a 80-as években több ezer, sőt tízezer példány felett nyomták. Úgyhogy nem számítanak ritkának. Másrészt a Rejtő-képregények egy részét újranyomták azóta. Olyan 500Ft/db szerintem a reális áruk, de lehet még ez is sok értük...aukciós oldalakon is általában tömegével árulják őket...

X-mennel nem hasonlítanám össze...eleve más kategória, más példányszám, más állapot...

2012. jún. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 polarbeer ***** válasza:

Ha pénzt akarsz belőlük látni, akkor tedd fel a vatera.hu-ra. De ne ilyen 1 Ft-os aukció legyen, mert az ilyesmikre - szerintem - nincs annyi kereslet, mint mondjuk a többi gyűjtési területre (pl.: régi pénzek, ezüst / arany holmik, értékes bélyegek, ritka könyvek, stb). Szóval olyan áron rakd fel, amennyiért minimum hajlandó lennél megválni tőlük. Én a te helyedben ezt olyan 3000 Ft-ra becsülném (a 16 db egyben), aztán fog az még följebb menni, ha ügyesen csinálod! ;)


Csak ügyesen, üdv.: polarbeer

2012. jún. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Oké, rendben, szóval azt mondod hogy együtt érdemes?

Egybéknt, ha már megemlítetted vannak régi pénzeim is!

1894-1946 vannak. Azokról mit gondolsz?

2012. jún. 18. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!