Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Jó benne twilight KÖNYVBE?

Mi a Jó benne twilight KÖNYVBE?

Figyelt kérdés

A felsőbb osztályból volt egy nagy láz, hogy twilight így meg úgy. Tényleg annyira jó? tudnátok vmit írni róla???

Előre is Kösz.



2012. jún. 1. 11:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces 9 haha! Szétpukkadok. De hát te akartad magadat lepontoztatni! Na most örülsz?? Hehe
2012. jún. 3. 11:58
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem olyan, mint a Harry Potter. A Twilight egy enyhe természetfeletti csomagolásba burkolt szerelmi háromszög története. Megfogja az embert, mert E/1 személyben történik a történetmesélés, a mesélő fiatal lány, és mindent az ő szemén keresztül láthatunk. (Mint a legtöbb hasonló szemszögből megírt könyv, ez is könnyen olvasható.)



A kérdésed meg gáz. Helyesen úgy hangzik, hogy "Mi a jó a Twilight könyvben?" Nem igaz, hogy nem lehet helyesen írni! D:

2012. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
72%

a kérdésed megfogalmazására már többen figyelmeztettek. Szóval ezt átugrom és válaszolok.


Az, hogy nem túl izgalmas, nem túl véres, nem túl gyomorforgató. Kiváló kikapcsolódás, ha csak úgy olvasni akarsz. A főszereplő pont olyan szerencsétlen, mint én vagyok, mégis sikerül neki valahogy életben maradnia. Mivel nekem kevésbé extrémek a körülményeim, reményt adott hogy akkor talán nekem is sikerülni fog. :D

2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az a jó bene hogy eggy lányról szól és tök valós szerelmi háromszög meg misztikum van bene. Ez most menő de én enm azért szeretem hanem mer Bela maga meséli el hogy mi tőrtént vele és mintha mi is ot lenénk a történetbe. Azért jó.
2012. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
oké kérdező a 13. bocsánatot kér tőled ünnepélyesen amiért kijavított. Nem akart rosszat. És normálisan válaszoltam a kérdésedre, leírtam, nekem miért tetszett, szóval nem kell lepontozni. Grat az IPadedhez. Biztos menő.
2012. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A 12. és 15. vagyok. A második hozzászólásom irónia, remélem, érzed. Biztos nagyon menő dolog Ipaddal írni, de nem lehet nehezebb, mint telefonnal, és ha szakítasz elég időt, azzal is lehet helyesen írni. Egyébként meg fölösleges a hibákat arra fogni, hogy telefonon/ipadon írtad vagy siettél, mert ezek nem afféle hibák. Legalábbis a kérdésed elég furán hangzik, és nem azt fogom leszűrni belőle, hogy egy kis szerkezeten írtad, hanem, hogy vagy külföldi vagy, vagy valami diszed van, vagy igénytelen vagy.

Bocsánatot kérek, amiért szólok a hibád miatt, majd máskor nem teszem, hiszen nem ez volt a kérdésed. Viszont, hogy mi is valójában, csak többszörös elolvasás után derült ki, mert a mondatot értelmezhetetlen, ugye érted. A könyvről pedig már leírtam, hogy olvastatja magát. Csak kezdd el olvasni, és rájössz, hogy inkább nem alszol, de képtelen vagy letenni. De csak akkor olvasd el, ha fel vagy készülve arra, hogy szerelmesregényt tartasz a kezedben. Horrorra várva inkább Anne Rice-t ajánlom! ;)

2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:

Most mi bajotok van? Kit érdekel a helyesírás? Nem ez volt a kérdés.


Mellesleg jó történet,van benne romantika,egy kevés harc,minimális "vérengzés",és persze egy kétbalkezes lány,(Bella) aki beleszeret egy vámpírba (Edward) aki örökké él.Persze ez később probléma is lesz,mert Bella (idézek) minden perccel közelebb kerül a halálhoz és az öregedéshez,míg Edward még több évezredig fog élni.... bocsi,eltértem a tárgytól,a lényeg hogy egy amolyan szerelmi háromszög,és izgalmas is,de tényleg inkább a szerelemről szól.Én ajánlom a Vámpírnaplókat,abban egy kicsit több az izgalom,de nagyjából ugyanaz a történet.

2012. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ez volt a kérdés, de tudod pont a kérdés volt olvashatatlan és értelmezhetetlen.

Nem bántani akarom a kérdezőt, hanem segíteni neki. A kérdésre meg már több ízben válaszoltam is.

2012. jún. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pl az hogy gördülékeny a story és jók a mellékszereplők,dobd ki az almás vacakodat :))
2012. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
szerintem nagyon jó köny nagyön különfélék az érzelmek,párbeszédekhejszinek,szereplők.Nagyon sok mindent árul el az igaz szerelemről és a kitartásról!
2012. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!