Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól a Szent Johanna...

Miről szól a Szent Johanna Gimi KETTEN? Kicsit bővebben ha lehet mint a könyv hátulján köszönöm :D

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 19:02
 1/7 Csoszi16 ***** válasza:

Cortez és Reni élete immáron együtt. Reni próbál megbirkózni azzal, hogy a suli legmenőbb fiújával jár, hogy minden lány irigykedik rá, és mindenki azt akarja, hogy szakítsanak.

lesznek szakítások és összeveszések, ostoba dolgok miatt, de végül kibékül mindenki.

Edina hozza a formáját, idegesít, mint mindig.

és Viki is megmutatja a sötét oldalát.

szeretnél még valamit tudni???

2012. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Cortez mér jár iskola pszichológushoz? :)
2012. máj. 31. 21:21
 3/7 Eriii válasza:
Kiáll az ablakba (a suliban)és onnan ordítja ki,hogy szereti Renit.Csak Máday meglátja!! De szerencsére nem rúgják ki csak dilidokihoz kell járjon.ha szeretnél még vmit tudni írj.
2012. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 taloszsofia ***** válasza:

Reni és Cortez a könyv elején egy kissebb hullámvölgyön esnek át , Viki kiakad , Kinga egyre szorosabb barátságba kerül Renivel és Virággal.Arnold csalódást okoz Reninek,Edina próbálja kicsinálni Reni idegeit , de egy idő után már senki nem veszi komolyan és bekerül a képbe egy újabb mellékszereplő.Zsolti és Kinga csak egyszer szakítanak és Máday elég sokszor kiakad a 11/b miatt!

Hát ennyi lenne nagyjábol! :) Remélem tetszeni fog!

UI.:Szerintem ez az eddigi legviccesebb kötet , én nagyon sokat röhögtem! :)

2012. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LDorii ***** válasza:
Cortez és Reni nagyon boldogok.Az elején van egy hullámvölgy, aztán Cortez a maga módján szerelmet vall Reninek, ami miatt majdnem ki is csapják, végül minden rendben lesz.Kinga és Zsolti egyszer ténylegesen szakítanak,ami miatt Kingának fel kell adnia egy versenyt.(Amúgy Dave gondolkodtatja el Kingát), Viki kiakad, Arnold gonosz dolgokat vág Reni fejéhez, a többiek meg nagyon bírják Renit, Reni is a többieket, és Macu is közéjük tartozik. :D
2012. jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Esztibaba99 ***** válasza:
100%

A könyv elején Reni nagyon kiakad mert Viki látványosan nyomul rá és ezellen Cortez nem tesz semmit.Reni elindul hazafelé mikor Cortez utána megy és hazakíséri de közben nem beszélnek semmi mert Reni duzzog és zenét hallgat.egész hétvégén nem beszélnek.Hétfő reggel szokás szerint Cortez a kapuban várja Renit. A sulihoz érnek de Reni bemegy. Kedden délután elkezdenek veszekedni mert Cortez nem tudja hogy Reni a Facebook, az msn és a hónapforduló miatt van berágva.Szerdán reggel megint beszélnek és akkor Cortez megkérdezi hogy :

-Mit vársz, mit csináljak?Álljak ki az ablakba és közöljem mindenkivel hogy a barátnőm vagy?-kérdezte röhögve, mire én is felnevettem.

-Igen, például.-mosolyogtam és hagytam hogy átöleljen.

A suliban Cortez kiállt az ablakba és elmondta + azt is hogy szereti.

Kövi:Viki azért borult ki mert megtudta hogy Reniék járnak.

2012. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en meg nem olvastam a neten nem találom hogy hol lehet olnline elolvasni ti nem tudjatok és elöre is köszi(?)
2013. dec. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!