Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok?

Kalamajka555 kérdése:

Milyen könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14/L Szeretem a krimit, nyomozósat, humorosat, regényt, lányregényt... Tetszett: Harry Potter, A karvaly árnyékában, Heri Kókler kötetek (sajna a 13, 14, 15öst nem tudtam megszerezni...), Fairy Oak sorozat, pöttyös könyvek... :D

2012. máj. 30. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha igazán jó könyvre vágysz, akkor mindenképp olvasd el Agatha Christie-től a Tíz kicsi négert! Imádtam, 1 nap alatt végeztem vele.:)

Ami még jó: Leiner Laura - Szent Johanna Gimi

Dan Brown - A Da Vinci-kód, Angyalok és démonok (bár ha nagyon vallásos vagy akkor nem ajánlom)

És én amit mostanában olvastam és nagyon tetszett az a Rómeó és Júlia volt.:)

15/l

2012. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
lovas könyvek,ha szereted őket nagyon ajánlom! amiket könyvesboltban be is lehet szerezni a Vágtázó Fantom sori :) meg ami 9.-ben ajánlott olvasmány,és jó is (:D) az Oroszlánhűség,folyt. Elza kölykei! :)
2012. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jah,és ki ne hagyd Clive Barkertől a Korbácsot!! Lenyűgöző,nem biztos hogy ez a szó illik a legjobban rá,de ha elolvasod megtudod! :) :DD
2012. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szupkay Benedek válasza:
Rejtő Jenő: Az előretolt helyőrség. A Szjg -ik is nagyon jók. Nem csak lányok olvassák.
2012. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippeket! :) A Szjg-t (1.-7.) elolvastam és beleszerettem... Az ajánlottak közül többnek is nekikezdtem és eddig egyben sem csalódtam!

KÖSZÖNÖM! *.*

2012. dec. 28. 11:27
 16/17 anonim ***** válasza:

James Dashner: Az útvesztő

Clive Barker: Korbács ;DD

2013. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
+ még az Üvöltő szelek /Emily Bronte/
2013. jan. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!