Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó tini könyveket 17...

Tudtok jó tini könyveket 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Valami hasonló könyvet nem tudtok,mint a Tökéletes kémia,mert az nagyon tetszett.Sok romantikával.

2012. máj. 12. 12:23
 1/4 anonim válasza:
Én is majdnem ilyen idős vagyok, de én például nem szeretem a mai bárgyú tinédzsereknek szóló könyveket. Tudom ajánlani az Éjszaka Kairóban című könyvet Claire Kenneth-től, majd a folytatását a Randevú Rómában-t. Mindkettő romantikus könyv, de sohasem tudod mi fog történni a következő oldalon :)
2012. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyebár a Tökéletes kémia Vörös Pöttyös.

Csak azt tudom mondani, hogy Vörös Pöttyös MINDEN MENNYISÉGBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4


Szinte az összes romantikus.


Csitt, csitt sorozat, Végzet ereklyéi sorozat.., de inkább nem is sorolom, mert az reggelig eltartana, de írd be a Google-be, hogy Vörös Pöttyös könyvek moly.


Jó olvasást!


:)

2012. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vörös Pöttyös könyvek, a legjobb válaszáts, de tényleg, nagyon ritkán fordul elő, hogy egy VP-s könyv ne lenne iszonyat ütős.:) Eddig eggyel találkoztam ( A világ a te szemeddel) a többi nagyonjóó:)Ilettve Sarah Dessen, Susan Wiggs és Fejős Éva könyvei, és természetesen Leiner Laura - Szent Johanna Gimi :)) Jó szórakoztást!
2012. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vörös pöttyös könyvek!!!!!!!!


csitt,csitt- crescendo

Rubinvörös - Zafírkék

(ezt a 2 sorozatot sztem mindenképpen olvasd el)

Árnyékvilág ( annyiban hasonlít a tökéketes kémiához, hogy a fiú és a lány szemszögéből is íródott és eléggé sok benne a szexuális jelenet)

2012. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!