Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismertek párkapcsolati könyveket?

Ismertek párkapcsolati könyveket?

Figyelt kérdés
Nincs baj a kapcsolatommal csak érdekelne hogy a nagyok mit is írnak. :-)

2012. máj. 7. 20:12
 1/4 anonim válasza:
100%

Jaaaaaaaaaaaj a kedvenc könyvem:

"Miért sír a nő, miért hazudik a férfi?"- Barbara és Allan Pease, egy pszichológus házaspár.

Viccesen, humorosan, kedvesen, mégis nyíltan és őszintén írnak. Nagyon jók :) Sokat nevettem, miközben olvastam és persze magunkra ismertünk a párunkkal, nem kevésszer


A könyv folytatása: A férfinak szex kell, a nőnek szerelem.


továbbá, kicsit komolyabb, de gyönyörű könyv : A házasság négy évszaka- Gary Chapman


Aztán:Ha a férfi beszélni tudna-Alon Gratch


Továbbá: Popper Péter, Ranschburg Jenő: Szegény nők, szegény férfiak.


Illetve (ezeket nagyon nem szeretem, mint pszichológus, de talán egyszer megjár): Csernus: Nő ,illetve Férfi

2012. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*párommal, nem párunkkal
2012. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első tökéletesen leírta, amiket én is ajánlanék, főleg Barbara és Allan Pease könyvei tetszettek nekem. Hasznos ráadásul, nem egy idióta női magazin hülyeségeivel jön.
2012. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Woody Allen :)
2012. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!