Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jane Austen: Meggyőző érvek....

Jane Austen: Meggyőző érvek. Jó könyv? Vélemények?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Jane Austen könyveit, ennek az elolvasására valahogy mégse érzek késztetést..

2012. ápr. 9. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó könyv,sőt az egyik legjobb könyve.
2012. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen? Na, akkor csak elolvasom:)
2012. ápr. 9. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

úúúristen! őszinte leszek, már nem nagyon emlékszem rá, mert nagyon sokat olvasok és volt vagy két éve, hogy olvastam. Bár Jane Austen-nak én csak jó könyveiről tudok. ^^

Gondolom, a Büszkeség és balítélet című könyvén már túl vagy, de az nekem abszolut favorit. :)

2012. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, a Büszkeség és Balítélet nekem is egyik kedvencem:D Egyetlen háziolvasmány volt annó', amit első percétől kezdve élvezettel olvastam:) Amúgy már kiolvastam ezt is, tényleg nagyon jó, 2 nap alatt elolvastam, csak hozzá kellett fogni:D:) Még tuti el fogom olvasni párszor a jövőben (mint általában a jó könyveket:)
2012. ápr. 24. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem tetszett a Meggyőző érvek. A Büszkeség és balítélet az egyik kedvencem, azért is kezdtem el olvasni a többi Jane Austen könyvet, de ez inkább csalódás volt.
2012. ápr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!