Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "Gyémántfi...

Mi a véleményetek a "Gyémántfiú"-ról?

Figyelt kérdés

Én most a 255. oldalon tartok. Állandóan elbőgöm magam.

Ha lehetne, akkor úgy írjatok véleményt, hogy ne legyen benne, mi lesz a könyv vége.

Azonban kérlek benneteket, hogy írjátok meg nekem, hogy Nick és Heily egymásra találnak-e még? Ezt tudom kell...Annyira reménykedem benne! Ti hogy voltatok vele?


2012. ápr. 8. 20:52
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi...félreérthetően írtam. A könyvről kérnék véleményt! :))
2012. ápr. 8. 20:56
 2/19 anonim válasza:
100%
Én a 454. oldalon tartok ,én is sírtam rajta. Nagyon jó ,izgalmas, sok bonyodalom van benne . Heily és Nick még nem találtak teljesen egymásra ,de alakulnak a dolgok... :)
2012. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nekem már csak 2 fejezet van hátra. Hát...ez a könyv...Felülmúlhatatlan, fantasztikus, fergeteges..és még sorolhatnám...!!!
2012. ápr. 9. 19:17
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus könyv az egyik kedvencem :)

Nick és Heily egymásra találnak, de még hogy :D

2012. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát..igen. Nehéz volt az egymásra találás. De megoldódott. :)) Alig várom a folytatást!!!! Nekem a kedvenc könyvem...MIND KÖZÜL!!! :)) Még a Meyer könyveket is "eltiporja". :))
2012. ápr. 11. 20:44
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen nekem is én vok az uccsó :D

Egfyszerűen imádom :)

2012. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én is!!! :)))
2012. ápr. 11. 20:57
 8/19 anonim ***** válasza:
10 oldalt tudtam elolvasni belőle..és vitatkoznék azzal hogy eltiporja a Stephenie Meyer könyveket...fú..
2012. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

:OOO Ezt komolyan mondod? Kicsit nehéz elhinni...Bár nem szólok bele, ez a te véleményed.

NEKEM (ha el nem is "tiporja") de úgymond egyenrangú a toplistámon a Meyer könyvekkel.

És meg sem próbáltad 10 oldal után tovább olvasni? Mondjuk engem az első szó odaláncolt a fotelbe... :D

2012. jún. 5. 22:28
 10/19 anonim ***** válasza:
de,próbálkoztam persze de mindig kicsit hogy is mondjam..erőltetettnek éreztem :P
2012. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!