Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a "Gyémántfi...

Mi a véleményetek a "Gyémántfiú"-ról?

Figyelt kérdés

Én most a 255. oldalon tartok. Állandóan elbőgöm magam.

Ha lehetne, akkor úgy írjatok véleményt, hogy ne legyen benne, mi lesz a könyv vége.

Azonban kérlek benneteket, hogy írjátok meg nekem, hogy Nick és Heily egymásra találnak-e még? Ezt tudom kell...Annyira reménykedem benne! Ti hogy voltatok vele?


2012. ápr. 8. 20:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
De sajnáloom...:( :D
2012. jún. 6. 20:02
 12/19 S@jtfül ***** válasza:
Szerintem nagyon jó! Nem rég kezdtem, de nagyon haladok vele. Szinte felfalom. Nagyon tetszett, mert egy csomó fordulat van benne, izgalmas és bemutatja a színészek világát is. Én imádom!
2012. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled! Szaladj, vedd meg a második részt is! Fantasztikus, bár még csak 2 fejezetet olvastam! :DDD
2012. júl. 24. 19:59
 14/19 anonim ***** válasza:
A 2. része is nagyon jó, bár nekem az első jobban tetszett, de csak egy picivel. Én már nagyon várom a harmadik részét is, csak szerintem jó sokára jelenik.
2012. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos. De ha Kitti tollából való, akkor tuti, hogy nem fogok csalódni. Azóta tovább olvastam, és természetesen nagyon tetszik!

Addig is ajánlom neked a Fényembereket, ha még nem olvastad volna! :D ;)

2012. júl. 26. 11:05
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszi, még nem olvastam.
2012. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akkor csak rád vár! :D Nagyon jó!!! :) És nemsoká kapható lesz a második része is! :))
2012. júl. 27. 11:53
 18/19 anonim ***** válasza:

A téma nagyon-nagyon érdekelt (nem a Robertes dolog, hanem az alapja a könyvnek) ezért minden áron meg akartam szerezni. Úgy olvastam mint egy gép, viszont a lelkes olvasás közepette éreztem, hogy jáj, itt valami nem kerek. Nicknek ez a "nincs szex a házasságig" szentszövegei néha kicsit kiborítottak,(főleg ahhog képes, hogy a második részben Nick alig bírt elindulni Oroszországba, mert Heily mindig visszacibálta az ágyba -és nem aludni akar) illetve a sok "szerelmem" "drágám" "édesem" szintén túl sok volt nekem. Amit pedig egyenesen lehetetlennek tartok SPOILER hogy egy hiperérzékeny ember így kezelje a sztárságot, ahogy eleinte Nick tette -jópofi, puszi, mosoly mindenkinek. de ez még egy dolog, aztán meg jött a nagy pálfordulás, hogy hopp, összeomlik. értitek..a rész, ami meg nagyon érdekelt volna, ahogy Nick fokonként össze omlik, meg pár oldalban össze lett csapva és ugrottunk tovább.. meg egy pasi nem igazán gondolom hogy eret vágna meg gyógyszert venne be, ha öngyilkos akarna lenni. SPOILER VÉGE


összegezve az ötlet nagyon, a könyv is az lett volna, ha nem lett volna túl spilázva (az az előre kivetített Oscar-os jelenet.....meg amúgy az mi a frásznak kellett oda?)és nem beszéltek volna úgy a főhősök mint a középkori trubadúrok.

2013. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 20. oldalig jutottam,sztem olvashatatlan.Bocsika a rajongoknak.
2013. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!