Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vámpírnaplók. Akkor Sage ki?

Vámpírnaplók. Akkor Sage ki?

Figyelt kérdés
7. rész végére nem derül ki. de Damon utalgat rá hogy Elena nem is tudja hogy ki van köztük meg ilyesmi. Szerintem Klaus fia.
2012. márc. 11. 23:17
 1/10 anonim válasza:
Sage az no
2012. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
??? bocsi ezt nem értem
2012. márc. 13. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
A könyvben Sage férfi, de a sorozatban Sage nő. A következő epizódban fog feltűnni. Damon régi szeretője, ha minden igaz. Azt olvastam róla, hogy olyasmi karakter, mint Klaus (vagyis "gonosz").
2012. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem a sorozatba való Sage-et kérdezem hanem a könyvbelit ahol nem nő
2012. márc. 14. 18:33
 5/10 Handuc ***** válasza:
Azt nemtudom, hogy kinek a fia és ezen még el se gondolkoztam komolyabban,de azt tutibiztos,hogy jófiú. Sokat segített Elenáéknak és álltalában (a filmekben és a könyvekben egyaránt) akinek segítőkés állatai vannak az maga is jó.
2012. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy jó! nekem is nagyon szimpi volt. nagyon kíváncsi vagyok ki is ő...
2012. márc. 16. 18:18
 7/10 anonim ***** válasza:

én csak a sorozatot nézem és Sage, Damon egykori szeretője, akit Klaus testvére szerelemből változtatott át

eléggé gonosz szereplő, bár a szerelem motiválja szóval... nézőpont kérdése

2012. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 h_Orsi válasza:
Ez már engem is régóta érdekel..sajnos csak annyit tudhatunk meg, hogy szárnyai(?!) vannak, de fogalmam sincs, hogy ez mit jelent..
2012. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

lehet valami angyal/bukott angyal ???

L.j.Smith-től nem lenne meglepő ha még azokat is beleírná

2012. szept. 27. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írták,hogy valami lázadó fia. Az előző részekből nem tudom,kire utalhatott Sinicsi. :) Klaus nem hinném,mert ő német,Sage meg állandóan franciául beszél.
2013. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!