Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik kiadó híresebb magyaror...

Melyik kiadó híresebb magyarországon? Alexandra, vagy Agave?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem az Alexandra, mert az nem csak kiadó hanem könyvüzletlánc is. Ha kéne mondanom könyvesboltokat, nekem először Libri, Alexandra aztán a többi ugrik be. (persze ki hova jár)

Az Agave inkább a tini-fantasy világ miatt/-ban elterjedtebb, de az üzletlánc miatt én az Alexandrára tippelek :)

2012. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Az első jól mondja: a Szandi üzletlánc is, és a bolthálózatot gyakran összekeverik a kiadóval, főként, ha mindkettő létezik. Vagyis ha valaki könyvkiadókon gondolkodik, akkor előbb ugrik be neki egy könyvesbolt, mint egy "valódi kiadó", és ezért az Alexandra előkelőbb helyet foglal el.

Illetve szerintem az Agave nem reklámozza mostanság annyira önmagát, az Ulpius-ház talán megelőzte "hírnév" tekintetében.

2012. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%
Lehet ciki, de az Agave-t még nem hallottam (pedig szoktam, és szeretek is olvasni), szóval az Alexandra.
2012. febr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csibi99 ***** válasza:

Szerintem az Agave jobban, mert ugye ott adták ki az éhezők viadalát, és most film is lesz róla, meg itt adták ki a Vámpírakadémiát,(ami eléggé népszerű) és még sok más fantasy könyvet is.

Szóval Agave.

2012. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!