Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a leghíresebb könykiadó...

Melyik a leghíresebb könykiadó magyarországon?

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát van pár. A Móra Kiadót, Kossuth Kiadót, Magvetőt gondolom mindenki ismeri.


De minden kiadónak van egy profilja általában, úgyhogy ha kifejtenéd, hogy miért kérdezed, talán tudnék pontosabb infót adni.

2012. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos azért, mert van egy kész regényem, már csak néhány javítás kell. Ezért lennék rá kíváncsi, mert nagyon szeretném, hogy minnél többen megismerhessék az írásaimat, és ugye, ehhez elengedhetetlen egy olyan kiadó keresése, amely eléggé ismert.
2012. febr. 18. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Én pedig azt mondom, kezdőknek inkább kisebb kiadóknál érdemes próbálkozni. Nagyobb kiadók nem valószínű, hogy pont a tiédre harapnak rá, mikor nap mint nap utasítják el már befutott, többkönyves írók kéziratait is.


Ha gondolod, írd meg a könyved műfaját, profilját, és talán tudok segíteni, hova érdemes írnod. Én fordító vagyok, úgyhogy nem vetélytárs, de elég sok kiadóval kapcsolatban állok/álltam már.

2012. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Köszönöm a válaszod. Nos, a könyvem ilyen romantikus-fantasy műfaj. Igyekeztem olyan motívumokat belerakni, amiket mostanába szinte semmiféle irományban nem lehet felellni. Az elején talán egy kicsit tvájlájt szagú a levegő, de egészen másról szól...

2012. febr. 18. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Az Agave Kiadónál mindenképp próbálkozz. Különben sem árt akár több helyre is elküldeni (ez az e-mailek korában se nem pénz- se nem időigényes), aztán hátha ráharap valamelyik. Sok sikert!
2012. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a legdivarosabb az Ulpius és a Könyvmolyképző mostanában. De sok könyvet ad ki az Édesvíz, az Európa és a Magvető kiadó is.
2012. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, meg az agave, de már írták is előttem:)
2012. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!