Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvet tudnátok nekem...

Melyik könyvet tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon nem szeretem a piros pöttyös könyveket. Az Alkonyattal még úgy-ahogy elboldogultam, viszont A szörnyszívű már nagyon nem tetszett. (A kifejezésmód, az egyszerű mondatok, semmi mondanivaló, stb.) Olyasmi könyveket szeretek, mint pl. az Üvöltő szelek. Ki tudna valami hasonló könyvet ajánlani? Köszönöm! :)
2012. febr. 20. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Jane Austen - Büszkeség és balítélet

Charlotte Brontë - Jane Eyre (A lowoodi árva)

Szabó Magda - Abigél

Kertész Erzsébet - Szendrey Júlia

2012. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Charlotte Bronte: Jane Eyre ( a többi regénye is jó)

Fontane,Theodor: Effi Briest

Zola,Emile: Hölgyek öröme

2012. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. febr. 20. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Pataki Tamara: Ember a sötétben !
2012. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Büszkeség és balítélet mindenképpen de had mondjam el, hogy szerintem is van egy-pár vöröspöttyös könyv, ami botrányos, de pl. A rómeó és Júlia és a Büszkeség és balítéletet is megcsinálták vöröspöttyös könyvekbe. Van egy pár ilyen témájú. Szoval bár ezek vöröspöttyösösk szerinetm tetszeni fog: Mentsük meg Júliát!

Rajongás

Rubinvörös,Zafírkék

Csitt,csitt, Crescendo

hol késel hercegem?( Ez aranypöttyös, és igazábol felnötteknek szól, de szerintem olvasd el mert nagyon jó könyv, és szerintem te érteni fogod, ha az üvöltö szelet, meg ezeket a könyveket értetted) :))

2012. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. febr. 21. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Andersen NexÖ : Szürke fény-Ditte az ember lánya.
2012. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!