Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvasol most?

Milyen könyvet olvasol most?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc könyved és miért? Melyik az a könyv ami nagyon nem tetszett és miért? :) Előre is köszönöm. 22l
2012. febr. 10. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Üvegház,evermore,evernight,twilight saga,shiver-linger-forever,az éjszaka háza sorozat,fallen,jarry potter,vérfarkas kölyök....


Ezeket szeretem de nagyon

2012. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Most épp Fábián Jankától az Emma szerelmét.

De sok könyvet szeretek, Gerald Durrell könyveit, a Harry Pottereket, Mary Hooper könyveit, Margaret Weis Drgaon Lance könyveit. A miértre nem tudom a választ.

2012. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy kedvencet is kérdeztél:)

Murakami Haruki mostanában nagy favoritom. Kortárs japán író. Az A határtól délre, a naptól nyugatra című kötete gyönyörű, és letehetetlen - legalábbis számomra az volt. Meg kell barátkozni a stílusával, de megéri:)

2012. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én most a Szent Johanna Gimi c könyvet olvasom Leiner Laurától és egy angol-magyar könyvet:Dagmar Puchalla-War of the gangs/Bandaháború.Kedvenc könyvem van egy pár.:)Igazából minden műfajból van egy kedvencem:A Szent Johanna Gimi,Poirot novellák,Harry Potter and the philosophers stone,Meg Cabot:Airhead.Ami nagyon nem tetszett az egy rég olvasott könyv,Thomas Brezina:Boszorkány titok.Úgy gondoltam,túl semmitmondó a története,pedig kb 9 évesen olvastam.:)
2012. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ördögi angyalok

Halálos mánia

A holdat az égről

2012. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!