Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvasol most?

Milyen könyvet olvasol most?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc könyved és miért? Melyik az a könyv ami nagyon nem tetszett és miért? :) Előre is köszönöm. 22l
2012. febr. 10. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Josikava Eidzsi: Muszasi (4. kötet)
2012. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kedvenc íróim vannak :)

Most épp egy Agatha Christie-t olvasok, imádom.

"A Sittaford - rejtély"

Rengeteg könyvét olvastam, de imádom James Jones könyveit is és még reggelig sorolhatnám, imádok olvasni.

2012. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Per pillanat a nemzetközi fizetések külföldön és belföldön című könyvet olvasom. :D Nem a kedvencem, de a vizsga időszak miatt most ez jutott. :)
2012. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
perpill:Émile Zolától a Nanát, kedvenc könyvem Jack Londontól a Martin Eden, és ami nagyon nem tetszett, az az Aranyemnber volt, bár az már elég régen volt. hogy elkezdtem olvasni... :D
2012. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 vviri ***** válasza:
Rontasuzok+true blood
2012. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Margaret Mitchell - Elfújta a szél
2012. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gatyagumi ***** válasza:
100%

Most épp William Kingtől az Óriásvadászt (Warhammer Fantasy) olvasom.

Jelenleg a kedvencem (mát évek óta) Harrison Fawcettől a Korona hatalma :-)

Nagyon nem tetszett... szerencsére azokat nem veszem meg (a könyvárus jóbarátom, és tudja, miről beszéljen le :-)

2012. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Most asimovot olvasok. Egyik kedvenc íróm, bár még vannak hiányosságok, de pótlom folyamatosan. :D Szeretem a régi sci-fiket, jó rájönni, hogy már akkor miket láttak előre, és szomorú hogy mennyire az antiutópia felé tartunk manapság.

Anne Rice, szintén hiányos, és beszerzési gondjaim vannak. :D De ajánlom, ha a vámpírokkal nincs bajod, de szellemileg már túlléptél a 14-en. :D (a twiligh-tal sincs komolyabb baj, de limonádé tiniregény, semmi maradandó, nulla mondanivalóval, és sajnálatosan egy teljes kultusz lerombolásával)

anna karenina is kedvenc. :D azért mégiscsak lány vagyok, szeretem a pletykálkodást, kavarást, ha nem az életben találkozok vele. :D

A genji monogatarival nem tudom, hogy állok, iszonyú vontatott, lassú, unalmas és a társadalmi különbségek miatt sokszor érthetetlen kicsit, de valamiért mégis tök jó.

Veszedelmes viszonyok is jó, végülis hasonló kareninához nekem valahogy. ha a kegyetlen játékokat láttad - na az ennek a modern feldolgozása.

A galaxis útikalauzt is szeretem, teljesen abszurd, kissé fárasztó. vagy bejön valakinek, vagy nem, alapvetően ha a monthy python feelinget átérzed, valószínűleg tetszeni fog.

Megbánni nem szoktam könyveket nagyon, alapvetően mindegyikből tanulhatsz valamit. A Nyáron történt után egy hétig sokkban voltam, hozzám se lehetett szólni, borzasztóan éreztem tőle magam, szóval talán az nem tetszett. Meg még rééééégen olvastam valami 4-5 lány sztoriját, talán vadvirágok volt a sorozat címe, na azt rühelltem a végére. :D

22L

2012. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Most az Egy gésa emlékiratait olvasom.

Rengeteg kedvenc könyvem van.

Olyan könyvet még nem olvastam, ami ne tetszett volna.

20/L

2012. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mindig az a kedvenc könyvem, amit épp olvasok, tehát jelenleg a Battle Royale. Szerintem félelmetesen jó könyv, mondjuk nagyon morbid, de vagy egy tucatszor elolvastam már és még mindig le tud kötni.

Ezen kívül rengeteg kedvenc könyvem van, pl. Egy gésa emlékiratai, Trónok harca, Da Vinci kód, Angyalok és démonok, az összes Harry Potter kötet, A villámtolvaj... stb.

A kötelező olvasmányokat sose szerettem, mindig keservesen szenvedve olvastam el őket (ha elolvastam őket egyáltalán). Amivel jelenleg küzdök, az Szabó Magda: Für Elise, valahogy nem tudok túllendülni az elején...

2012. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!