Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. K. Rowling-nak van vagy...

J. K. Rowling-nak van vagy lesz más könyve a Harry Potter-en kívül?

Figyelt kérdés

azt tudom hogy írt még egy alapítvány részére Kviddics évszázadait meg Legendás lények-es könyvet, de nem Harry Potter témában ír vagy írt már regényt?

mit tudtok erről?

mert szívesen megvenném más regényét, még angolul is, mert el tudnám olvasni úgy is


2011. dec. 27. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd,anyagilag nem szorul rá,az tuti,ezekkel is dollár és fontmilliárdokat keres.


Hogy mire viszi rá még az írói kedv,az meg rajta múlik.Amúgy szerintem már az első rész után is dollármilliomos volt,szóval érted...

2011. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ÉN csak pár kiegészítő kötetről tudok a Harry Potter mellett (pár tankönyv, olyan Harry Potter tankönyv)
2011. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudom, hogy anyagilag nézve "nem is kéne" már neki írni mást

még az ükunokáig is ebből fognak megélni életük végéig és a királyi család is hajbókolva teázna mellette stb...

tényleg csak arra voltam kíváncsi hogy mint író emberke van e valami készülőben nála

2011. dec. 28. 00:05
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Bogar Bard meséi. Ugye ez az a könyv amiben a 3 testvér meséje megtalálható, a hetedik kötetben van benn.
2011. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 taylor17 válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Nagyon jól ír, szval reméljuk h igen :)
2012. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nyilatkozta, hogy nem fog másik Harry Potter-könyvet írni. Sokan nyaggatják miatta, de nem folytatja. ha másik könyvet ír majd, azt mindenképpen álnéven jelneteti meg és más lesz a stílusa is, hogy ha esetleg lebukik, akkor se lehessen összehasonlítani a Potter-kötetekkel.
2012. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet, hogy azóta már láttad te is, de pár napja jelent meg angolul a Casual Vacancy ami decembertől itthon is kapható.:)
2012. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ír ő krimit is a legújabbak a Cormoran Strike sorozat részei-amíből tv-s sorozat is van, amiben a főszereplőt a Muskétások sorozat Athosát játszó színész Tom Burke alakítja. Amúgy a könyveket azt már Robert Galbraith néven írja, hogy elszakadjon a HP-től teljesen.
2017. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!