Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » J. K. Rowling fog még írni...

J. K. Rowling fog még írni Harry Potter könyveket?

Figyelt kérdés
Szerintem elég sok mindenről lehetne még írni, írok pár példát amikről jó könyv (esetleg majd film is lehet) : Piton élete, Harry szüleinek gyerekkora egészen addig még meghalnak, Roxfort a kezdetekben, vagy esetleg folytatni tovább a sztorit, hogy Harry-ék mit csináltak 20-as éveikben. Így hirtelen ennyi jut eszembe. Ti mit gondoltok, miről lehetne még írni ?
2011. júl. 18. 02:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
78%

nem lesz több ;)

egy ideig bizti nem. aztán majd mikor jkr szépen lassan feléli a pénzét lehet, hogy ír majd elözmény könyveket vagy karakter sztorikat. folytatás nem lesz. jelent meg már nem harry potter, de hp könyve bogar bárd meséi asszem. meg mások fognak írni harry potterröl vagy ilyen kiegészitöket, már arra is van példa két kis vékony könyvecske amit nem jkr írt, de attól még nagyon nagy részesedést kap belöle szerzői jogok stb miatt. remélem nem volt felesleges a válasz, a fogalmazás nem az erősségem és ez az első kommentem.

2011. júl. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Első válaszoló.. tökéletes lett a kommented ne aggódj:) és igazat is írtál.. sajnos. Én is örülnék a folytatásnak, de már többször is nyilatkozta az írónő, hogy nem lesz folytatása. Sőt egy olyan interjút is olvastam, ahol azt nyilatkozta,hogyha tudja, hogy ekkora sikere lesz, hogy ekörül forog majd a világ, valószínűleg bele sem kezdett volna:(
2011. júl. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Lehetne írni egy jó könyvet, ha az előzőben nem töri el a bodzapálcát, és nem dobja el a követ ^^

Tudnék rá 1-2 ötletet :D

2011. júl. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tudna írni folytatást,de jelenleg nem akar..

Elég volt neki egyenlőre 17 év az életéből Harry Potterből.

De szerintem a folytatás már ott motoszkál a fejében,és remélem pár év múlva nem bírja tovább,és papírra veti.

Én ráérek,és várok....:)

2011. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Remek történet, tuti hogy gondolkozott rajta hogy fojtatja, csak most sok a pénze és bulizik, aztán jön a folytatás :D
2011. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
07:18: Nem töri el, csak a filmben, a követ pedig meg lehet keresni.
2011. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt a "két vékony könyvecskét" JKR írta, csak álnéven. Egyébként sok más HP-vel foglalkozó könyv van még, amiket nem Rowling írt. Ezek a Roxfort titkait, a szereplők jellemét, stb. taglalják.
2011. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Folytatás valószínűleg nem lesz és szerintem ne is legyen.

Mikor az ismert szereplők gyerekeiről írnak történetet mindig gyengére sikerül.

Viszont melléktörténetek, vagy előzmény még lehet.

Nézd meg a www.pottermore.com weboldalt.

A domainnévből ítélve Rowling következő művének köze lesz Potterhez. Remélem.

2011. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

11:41

viszont a köpenyt is elhagyja valahol ;)

2011. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miii, elhagyja a köpenyt? :O Nem hiszem, hogy csak úgy elhagyná az örökségét. Te hol olvastad ezt?
2011. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!